Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Rakowa CzęstochowaWP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: piłkarze Rakowa Częstochowa

PKO Ekstraklasa na żywo: Raków Częstochowa - Górnik Zabrze. Gdzie oglądać mecz na żywo w TV i internecie?

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
W sobotę w PKO Ekstraklasie odbędzie się starcie Raków Częstochowa - Górnik Zabrze. Transmisję TV można śledzić na antenach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Stream online w Canal+ Sport Online. Mecz na żywo na WP SportoweFakty.

PKO Ekstraklasa LIVE: Raków Częstochowa - Górnik Zabrze na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W sobotę (14 grudnia) o godzinie 15:00 rozpocznie się spotkanie Raków Częstochowa -Górnik Zabrze w ramach 19. kolejki PKO Ekstraklasy. Transmisja TV na antenach Canal+ Sport, nSport+ oraz Canal+ Sport 3.

Gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa - Górnik Zabrze na żywo w internecie?

Starcie Raków Częstochowa - Górnik Zabrze można oglądać również na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie Canal+ Sport Online. Usługa jest aktywna tylko dla abonentów NC+. Można z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych.

Darmowy LIVESCORE z meczu Raków Częstochowa - Górnik Zabrze na WP SportoweFakty.

Początek meczu Raków Częstochowa - Górnik Zabrze: 15:00. Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, nSport+. Stream online: Canal+ Sport Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Cristiano Ronaldo ma tam swój pokój, Lewandowski będzie kolejny? Byliśmy w ośrodku, w którym Polacy będą przygotowywać się do Euro 2020

Kto wygra mecz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

  • Szczęść Boże Zgłoś
    Jak w każdym zawodzie, każdy jest kowalem swojego losu. Jak przechlałeś wypłaty i liczyłeś, że będziesz do śmierci zarabiał jak Ronaldo, to miej do siebie samego pretensje.

    Komentarze (1)

    PRZEJDŹ NA WP.PL