Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartłomiej Maliszewski (z lewej)Twitter / Na zdjęciu: Bartłomiej Maliszewski (z lewej)

Transfery. Bartłomiej Maliszewski przed życiową szansą. Polak na testach w Manchesterze United

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Manchester United w Polsce szuka bramkarzy, a teraz w oko wpadł im Bartłomiej Maliszewski. To 15-letni zawodnik Jagiellonii Białystok.

Bartłomiej Maliszewski ma szansę na otworzenie sobie drzwi do wielkiej kariery. Jagiellonia Białystok poinformowała, że jej 15-letni bramkarz dostał zaproszenie na testy od Manchesteru United. Polski klub nie robił problemów i dał zgodę na wyjazd swojemu zawodnikowi.

Media: Aleksiej Baga negocjuje z Jagiellonią Białystok >>

Na razie za wcześnie, by mówić o transferze. Brytyjskie kluby regularnie zapraszają na testy młodych piłkarzy z Polski. W trakcie krótkiego pobytu bliżej przyglądają się naszym zawodnikom.

Niedawno na podobnych zasadach "Czerwone Diabły" sprawdzały Adriana Sandacha. Bramkarz Korony Kielce ostatecznie nie został na dłużej w angielskim gigancie.

PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok kontaktowała się z Adamem Nawałką >>

Ostatnim Polakiem w Manchesterze United był Tomasz Kuszczak, który grał tam przez pięć lat. Zostawił jednak po sobie dobrą opinię i możliwe, że niebawem pojawi się jego następca.

ZOBACZ WIDEO: Cristiano Ronaldo ma tam swój pokój, Lewandowski będzie kolejny? Byliśmy w ośrodku, w którym Polacy będą przygotowywać się do Euro 2020

Komentarze (2):

 • Marcin Derbowski Zgłoś
  Co za debil to napisał? Szansa? To tragedia, a nie szansa. Tylko głupi pójdzie jako młody bramkarz to bogatej drużyny. Zawodnik z pola ma jakieś szanse zagrania i zdobycia doświadczenia.
  Czytaj całość
  Natomiast proszę o zestawienia wychowanków na bramce: Juventus, Liverpoolu, PSG, Realu etc. Bramkarz jest bez szans, a tylko regularna gra może go rozwinąć. Bułka był Chelsea zmarnował się, Grabara w Liverpoolu zmarnował lata. Myślcie ludzie, nie dajcie chłopak a na straty
  • zbych22 Zgłoś
   Kulesza wietrzy kasę i stąd zgoda.Widocznie też system szkolenia młodzieży,autorstwa Bońka, się nie do końca sprawdza skoro 15-sto latkowie chcąc się rozwijać muszą zrezygnować z
   Czytaj całość
   tak przyjaznego systemu i opuścić Polskę.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL