Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Radoslav LatalGetty Images / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Radoslav Latal

PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok chce zatrudnić Radoslava Latala

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Radoslav Latal po prawie trzech latach może wrócić do PKO Ekstraklasy. Jagiellonia Białystok musi jednak czekać na decyzję Sigmy Ołomuniec, którą Czech obecnie prowadzi.

Jagiellonia Białystok 2019 rok zakończyła na dziewiątym miejscu, które za kilka miesięcy będzie oznaczać walkę o utrzymanie. Niewiele zmieniło zwolnienie Ireneusza Mamrota. Zastępujący go Rafał Grzyb najpierw wygrał z Lechią Gdańsk 3:0, a potem takim samym wynikiem przegrał z Górnikiem Zabrze.

PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok kontaktowała się z Adamem Nawałką >>

Klub z Podlasia cały czas szuka nowego trenera i rozmawia z kandydatami. "Przegląd Sportowy" informuje, że nowym pomysłem jest sprowadzenie Radoslava Latala. To szkoleniowiec dobrze znany w PKO Ekstraklasie.

Powrót Czecha po prawie trzech latach nie jest przesądzony. Dużym problemem jest fakt, że Latal wciąż prowadzi Sigmę Ołomuniec. "Jaga" musiałaby zatem dogadać się z Czechami, by już na początku stycznia podpisać kontrakt z 49-latkiem.

Media: Aleksiej Baga negocjuje z Jagiellonią Białystok >>

Radoslav Latal w latach 2015-2017 (z krótką przerwą między lipcem a wrześniem 2016 roku) był trenerem Piasta Gliwice. Potem prowadził Dinamo Brześć i Spartak Trnava.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Burneika i ogromne ciężary. Tak ćwiczy nogi

Czy Latal byłby dobrym trenerem dla Jagiellonii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL