Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sylwester Czereszewski Newspix / MIROSLAW SZOZDA / 400mm.pl / NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Sylwester Czereszewski

Fortuna I liga. Zmiany w Stomilu Olsztyn. Awans ze sztabu szkoleniowego na stanowisko dyrektorskie

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Sylwester Czereszewski, dotychczas asystent głównego trenera w pierwszoligowym Stomilu Olsztyn, awansował. Były piłkarz został nowym dyrektorem sportowym klubu. Napięcie przed tą decyzją stopniował prezes Stomilu.

Najpierw na Twitterze Wojciech Kowalewski, prezes Stomilu Olsztyn poinformował, że ma dla kibiców dwie wiadomości. Pierwsza była złą, ponieważ były bramkarz reprezentacji Polski poinformował, że Sylwester Czereszewski opuści sztab trenerski klubu. 

U sympatyków Stomilu pojawiła się niepewność. Od razu pojawiły się komentarze wyrażające brak zrozumienia dla tej decyzji. "Wielka szkoda. Czeres u mnie będzie miał zawsze szacunek!!" - napisał jeden z kibiców. 

Okazało się jednak, że Sylwester Czereszewski nie odszedł z klubu. Wręcz przeciwnie - awansował. Ze sztabu trenerskiego odszedł dlatego, że został mianowany nowym dyrektorem sportowym klubu z Olsztyna. Na tym stanowisku Czereszewski zastąpił Remigiusza Lembowicza. 

Jako piłkarz Sylwester Czereszewski grał na pozycji ofensywnego pomocnika. W swojej karierze rozegrał 23 spotkania dla reprezentacji Polski, w których strzelił 4 bramki. W olsztyńskim klubie występował na początku swojej kariery. Po rundzie jesiennej w 1996 roku przeszedł ze Stomilu do Legii Warszawa.

Czytaj także:
Tak o mistrzostwo Polski walczono w 1929 roku. Walkower, machlojki - działo się

Stomil Olsztyn odpadł z Pucharu Polski po rzutach karnych z Miedzią Legnica

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: wykop bramkarza i... katastrofa! Co on narobił? (wideo)

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL