Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof PiątekGetty Images / Andrea Staccioli/LightRocket / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Serie A. Transfery. Krzysztof Piątek odrzucił ofertę z Crystal Palace

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Według włoskich mediów Krzysztof Piątek odrzucił w ostatnich dniach ofertę z klubu Premier League. Polskiego napastnika AC Milan chciało u siebie Crystal Palace.

Coraz więcej wskazuje, że Krzysztof Piątek pozostanie do końca sezonu w Milanie. Mimo pojawienia się w drużynie Zlatana Ibrahimovicia, który nie zamierza siedzieć na ławce rezerwowych, Polak chce zostać w klubie i walczyć o miejsce w "11" Rossonerich.

Włoskie media przekonują, że nasz rodak otrzymał w ostatnich dniach oferty z innych klubów, jednak wszystkie odrzucił. Jedna z nich przyszła z Anglii, z występującego w Premier League Crystal Palace.

Zlatan Ibrahimović dostał pytanie o Krzysztofa Piątka. Czytaj więcej--->>>

Serwis calciomercato.com ujawnia, że londyńczycy chcieli Piątka, jednak ten postanowił, że jeśli już odejdzie z Milanu, to do dużego klubu.

ZOBACZ WIDEO: Ibrahimović wraca do Milanu! Co dalej z Krzysztofem Piątkiem? "Niech nigdzie się nie wybiera"


Crystal Palce spisuje się wprawdzie dobrze w obecnym sezonie Premier League (dziewiąte miejsce po 21 kolejkach), jednak głównym celem głównym celem Orłów jest zapewnienie sobie pozostania w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Innym klubem który chciał Piątka, była Genoa CFC, gdzie występował w rundzie jesiennej ubiegłego sezonu i skąd wypromował się do Milanu. Włoski serwis przekonuje jednak, że Polak pozostanie na San Siro do końca obecnego sezonu i wtedy będzie analizował swoją sytuację i możliwe odejście z Milanu.

W kontekście naszego napastnika wciąż pojawia się też szukająca snajpera Fiorentina (więcej TUTAJ).

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

×
    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL