Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Scherfchen ponownie w Ruchu?

Ariel Brończyk
Ariel Brończyk
W najbliższych dniach będzie wiadomo, czy Maciej Scherfchen powróci do Ruchu Chorzów. Pomocnik Lecha Poznań ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu w Arce Gdynia, która rzutem na taśmę zapewniła sobie utrzymanie. Czy znajdzie się wśród Niebieskich miejsce dla doświadczonego zawodnika?

- Rozmawialiśmy w sprawie Scherfchena i jest możliwy powrót tego zawodnika do naszego klubu - mówi na łamach Sportu trener Ruchu Waldemar Fornalik. - Jeśli Scherfchen pojawi się na piątkowym treningu, wtedy zobaczę go po raz pierwszy w akcji - dodaje szkoleniowiec Niebieskich.

Dokładnie rok temu popularny "Szeryf" został wypożyczony z Lecha Poznań do Chorzowa. Runda jesienna w barwach Niebieskich układała się Scherfchenowi bardzo przeciętnie, dlatego już wiosną doświadczony pomocnik zmienił klimat śląski na nadmorski, przeprowadzając się do Gdyni. W Arce wcale nie było lepiej.

17.jpg
Popularny "Szeryf" znów przywdzieje koszulkę Niebieskich?


Ostatnie doniesienia mediów na temat powrotu na Cichą Ireneusza Adamskiego okazały się nietrafne. - O Adamskim mi nic nie wiadomo - Fornalik ucina temat 35-letniego obrońcy, który nie podpisał nowego kontraktu z Ruchem.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL