Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Lewandowski Getty Images / A. Hassenstein / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Bundesliga. "Znów jest absolutnie dokładny". "Bild" przyglądał się treningowi Roberta Lewandowskiego

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Robert Lewandowski po grudniowym zabiegu przepukliny pachwinowej wrócił na boisko. Napastnik Bayernu Monachium trenuje indywidualnie. "Był w świetnym nastroju po swoim pierwszym golu w 2020 r." - pisze niemiecki "Bild".

Lider Bayernu Monachium i reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, ma już za sobą pierwsze sesje treningowe po zabiegu przepukliny pachwinowej, który przeszedł 21 grudnia (więcej TUTAJ).

W środę, pod nieobecność partnerów z zespołu (Bayern przebywa na zgrupowaniu w Katarze), "Lewy" po raz pierwszy od grudniowej operacji odbył zajęcia na boisku piłkarskim. 31-latek niespełna 40 minut pracował indywidualnie pod okiem trenera rehabilitacyjnego Simona Martinello (więcej TUTAJ).

Czwartkowemu treningowi Lewandowskiego przyglądali się dziennikarze "Bilda", którzy byli pod dużym wrażeniem postawy naszego piłkarza.

ZOBACZ WIDEO "Kierunek Dakar". Żona Kamila Wiśniewskiego komentuje jego incydent. "To było przerażające"

ZOBACZ: Media: Lewandowski jest jedynym zawodnikiem światowej klasy w Bundeslidze >>

"19 dni po operacji pachwiny 'Lewy' znów jest absolutnie dokładny. Poruszanie się w wyznaczonych obszarach nie stanowi dla niego żadnego problemu. O godz. 12:34 ustawił piłkę i wycelował do jednej z małych bramek. Jeden strzał, jeden celny!" - czytamy w relacji niemieckiej gazety.

Jak podkreślali obserwatorzy, Polak przez cały czas - trening trwał tym razem ok. 51 minut - był zrelaksowany i uśmiechał się, ale gdy przyszło wykonywać polecenia Martinello, to koncentrował się w stu procentach na zadaniu.

"Lewandowski wcześniej zapowiadał, że planuje wystąpić już pierwszym spotkaniu ligowym Bayernu po zimowej przerwie - 19 stycznia z Herthą Berlin. Dwie jednostki treningowe w Monachium poszły optymalnie. W czwartek piłkarz był w doskonałym humorze po swoim pierwszym golu w 2020 r. i perspektywie kolejnych trafień w najbliższej przyszłości" - podsumował "Bild".

Oglądaj Bundesligę NA ŻYWO w WP Pilot!

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL