Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Piątek Getty Images / Marco Luzzani / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Transfery. Media: Tottenham Hotspur porozumiał się z Milanem w sprawie transferu Krzysztofa Piątka

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Jak informują angielskie media, Tottenham porozumiał się z Milanem w sprawie ceny Krzysztofa Piątka. Polak ma kosztować 28 milionów funtów.

Jak poinformował angielski "The Sun", Krzysztof Piątek jest na ostatniej prostej do podpisania kontraktu z Tottenhamem Hotspur. Anglicy mieli już porozumieć się z Milanem w sprawie kwoty odstępnego, która ma wynieść 28 milionów funtów. Polak ma związać się z nowym zespołem 3,5-letnim kontraktem. W ciągu najbliższych 48 godzin mają się także odbyć testy medyczne napastnika. 

Czytaj także: La Liga wszczyna dochodzenie przeciwko Espanyolowi. Powodem obraźliwe przyśpiewki pod adresem Pique i Shakiry

Te doniesienia wydają się tym bardziej prawdopodobne, że Tottenham desperacko potrzebuje nowego napastnika po tym, jak kilka godzin wcześniej ujawniono, iż Harry Kane z powodu urazu będzie pauzować przynajmniej do kwietnia (więcej TUTAJ). W klubie natomiast nie ma innych nominalnych snajperów. 

Wcześniej Piątek łączony był z innymi angielskimi zespołami jak Aston Villa czy Newcastle, jednak to Tottenham miał wygrać wyścig po byłego piłkarza Genoi.

ZOBACZ WIDEO: wszystkie gole Harry'ego Kane'a w TottenhamieRozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Czy Krzysztof Piątek sprawdzi się w Tottenhamie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (20):

Wszystkie komentarze (20)

Komentarze (20)

×
    Wszystkie komentarze (20)
    PRZEJDŹ NA WP.PL