Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Grzegorz Krychowiak Newspix / RADOSLAW JOZWIAK / CYFRASPORT / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak

Euro 2020. Grzegorz Krychowiak wspiera Krystiana Bielika. Przesłał mu specjalne życzenia

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Przez fatalną kontuzję Krystian Bielik nie pojedzie na Euro 2020. - Ogromna strata dla reprezentacji - podkreśla Grzegorz Krychowiak, który kilka razy tworzył z 22-latkiem duet środkowych pomocników w kadrze.

W związku z czerwoną kartką w meczu The Championship w poniedziałek Krystian Bielik wystąpił w zespole Derby County U-23. W spotkaniu z Tottenhamem opuścił boisko już w 18. minucie. Diagnozy okazały się katastrofalne - zerwane więzadła krzyżowe w kolanie.

Informacje te potwierdził już lekarz naszej reprezentacji (więcej TUTAJ). Zawodnika czeka minimum półroczna przerwa, choć ojciec piłkarza wspomniał nawet o 12 miesiącach absencji (więcej TUTAJ).

Tym samym Bielik nie pojedzie z reprezentacją Polki na Euro 2020. W dwóch meczach eliminacji 22-latek zagrał od początku, tworząc duet defensywnych pomocników z Grzegorzem Krychowiakiem. W jednym ze spotkań zastąpił Mateusza Klicha. Jako że może dodatkowo występować na pozycji środkowego defensora, był niemalże pewniakiem w kadrze Jerzego Brzęczka.

"Ciężko się czyta takie informacje, życzę Ci Krystian byś wrócił jeszcze silniejszy ogromna strata dla reprezentacji" - napisał na Twitterze Krychowiak.

ZOBACZ WIDEO: Serie A. Odrodzenie Piotra Zielińskiego! "Bezapelacyjnie najlepszy w barwach Napoli"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL