Najnowsze Wyniki/Kalendarz
okładka The Sun pokazująca kibiców JagielloniiMateriały prasowe / The Sun / Na zdjęciu: okładka The Sun pokazująca kibiców Jagiellonii

PKO Ekstraklasa. Polscy kibice zachwycili za granicą. "The Sun" pod wrażeniem oprawy na 100-lecie Jagiellonii

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Akcja kibiców Jagiellonii Białystok pod hasłem "setki rac na stulecie klubu" odbiła się szerokim echem nie tylko w Polsce. Pod wrażeniem efektu końcowego jest nawet jeden z największych angielskich portali - "The Sun".

W poniedziałek, 13 stycznia setki kibiców Jagiellonii Białystok zgromadziły się na Rynku Kościuszki oraz na przylegających do niego ulicach by wspólnie świętować 100-lecie klubu. Z tej okazji wspólnie odpalili oni setki rac, które rozbłysły na całe miasto. Efekt naprawdę mógł robić wrażenie i nie dziwi, że został zauważony także poza granicami Polski. 

"Kibice piłkarscy rozświetlili centrum miasta racami w zapierającym dech w piersiach pokazie świetlnym z okazji 100. urodzin klubu" - możemy przeczytać w relacji "The Sun". W dalszej części artykułu Anglicy przytaczają historię klubu oraz aktualną sytuację w tabeli PKO Ekstraklasy. 

Czytaj także: La Liga. Xavi potwierdził odrzucenie oferty Barcelony. "Jest na to za wcześnie"

To nie pierwszy raz, gdy "The Sun" jest pod wrażeniem polskich fanów. 10 lat temu popularne w Anglii stało się hasło "Let's all do the Poznan". Zapoczątkowali je kibice Manchesteru City, którzy byli pod wrażeniem dopingu fanów "Kolejorza" w meczach z ich drużyną, gdy ci odwracali się plecami do murawy, chwytali za ramiona i rytmicznie podskakiwali. 

Czytaj także: Premier Liga. Fiodor Smołow zobowiązał się do małżeństwa z... wnuczką Borysa Jelcyna


ZOBACZ WIDEO: Kamil Kosowski komentuje sytuację Wisły Kraków. "Serce boli. Spadek z Ekstraklasy trzeba brać pod uwagę"

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL