Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof i Paulina Piątek Instagram / instagram.com/paulynaaa_a/ / Na zdjęciu: Krzysztof i Paulina Piątek

"Twarz jak z okładki Vogue". Nowe zdjęcie Pauliny Piątek hitem mediów społecznościowych

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Żona Krzysztofa Piątka, Paulina, wypoczywa na Dominikanie. Internauci są pod dużym wrażeniem wyglądu modelki. "Perfekcyjna" - piszą w komentarzach. Najnowsze zdjęcie modelki polubiła m.in. Anna Lewandowska.

Paulina Piątek od kilku dni przebywa na wakacjach w Punta Cana na Dominikanie. "Jeden dzień w raju" - napisała żona napastnika Milanu, Krzysztofa Piątka, pod zdjęciem z cudownej plaży (więcej TUTAJ).

W czwartek jedna z najpiękniejszych WAGs polskiego futbolu zamieściła kolejną fotografię z urlopu w drugim co do wielkości państwie na Morzu Karaibskim. Tym razem ukochana reprezentanta Polski pozowała w gustownym kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych.

"Jack Sparrow" - napisała Piątek w komentarzu, nawiązując do fikcyjnego bohatera i kapitana statku w serii filmów "Piraci z Karaibów". "Zostały w pokoju" - dodała modelka w odpowiedzi na pytanie internautów, gdzie zostawiła brodę i wąsy.

ZOBACZ: Serie A. "Chętnie zobaczyłbym go w AS Roma". Ciccio Graziani nie skreślałby Krzysztofa Piątka >>

"Twarz jak z okładki Vogue", "Perfekcyjna", "Fantastyczna", Piękna", Seksowna" - ocenili fani. Zdjęcie Piątek na Instagramie polubiły m.in. Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska.

ZOBACZ WIDEO: Transfery. Milik i Piątek zmienią kluby już zimą? Są poważni chętni na polskich napastników

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL