Najnowsze Wyniki/Kalendarz
drużyna SC PaderbornGetty Images / TF-Images / Na zdjęciu: drużyna SC Paderborn

Bundesliga na żywo. SC Paderborn 07 - Bayer 04 Leverkusen na żywo. Transmisja TV, stream online

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
W niedzielę kibice obejrzą mecz SC Paderborn 07 - Bayer 04 Leverkusen w ramach Bundesligi. Transmisja TV na antenach Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4. Stream online w WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

Bundesliga LIVE: SC Paderborn 07 - Bayer 04 Leverkusen na żywo w TV i online. Gdzie oglądać mecz na żywo?

W niedzielę (19 stycznia) o godzinie 18:00 w ramach 18. kolejki Bundesligi rozpocznie się mecz SC Paderborn 07 - Bayer 04 Leverkusen. Transmisja TV na antenach Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4. O komentarz zadbają Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński.

Gdzie oglądać mecz SC Paderborn 07 - Bayer 04 Leverkusen na żywo w internecie? Stream online

Starcie SC Paderborn 07 - Bayer 04 Leverkusen będzie dostępne także na żywo w internecie. Stream online wystartuje na platformie WP Pilot. Usługa jest aktywna na urządzeniach mobilnych. Pozostałe transmisje internetowe można obejrzeć w serwisach: elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

Początek meczu SC Paderborn 07 - Bayer 04 Leverkusen na żywo: 18:00. Transmisja TV: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

ZOBACZ WIDEO: Euro 2020. Maciej Szczęsny: Nie będzie łatwo, ale nie ma co rzucać się ze skałyBundesligę możesz oglądać na kanałach Eleven Sports w WP Pilot

Kto wygra mecz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL