Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jarosław NiezgodaNewspix / Rafal Oleksiewicz / Na zdjęciu: Jarosław Niezgoda

Media: Jarosław Niezgoda wciąż nie podpisał kontraktu z Portland Timbers. Jest powód

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Jarosław Niezgoda wciąż nie podpisał kontraktu z Portland Timbers. Klub nie zrezygnował jednak z polskiego napastnika, a sprawa przedłuża się tylko ze względu na sprawy administracyjne.

Według serwisu sport.pl Jarosław Niezgoda podpisze w ciągu kilku najbliższych dni kontrakt z Portland Timbers. Dlaczego jednak sprawa trwa już tydzień?

Przypomnijmy, że najlepszy napastnik PKO Ekstraklasy w rundzie jesiennej nie poleciał z Legią Warszawa na obóz przygotowawczy do Belek. Zamiast tego udał się do Stanów Zjednoczonych, gdzie miał związać się ze swoim nowym klubem.

Napastnik z Ligue 1 zaoferowany Legii Warszawa. Czytaj więcej--->>>

Polak przeszedł testy medyczne, jednak wciąż nie złożył podpisu pod kontraktem. Wszystko przez sprawy administracyjne.

ZOBACZ WIDEO: Primera Division. "Niegodne motta FC Barcelona". Poważne zarzuty dla klubu po zwolnieniu Ernesto Valverde

Serwis sport.pl ujawnia, że Legia czeka na potwierdzenie przelewu w wysokości 3,8 mln dolarów, a Portland Timbers kompletuje dokumenty potrzebne do zarejestrowania napastnika w lidze MLS.

Gdy to zostanie dokonane, Niezgoda zwiążę się z Timbers czteroletnim kontraktem i stanie się jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w klubie.

Legia szuka nowego napastnika. Czytaj więcej--->>>

Dodajmy, że Legia może zarobić na Niezgodzie kolejne 1,5 mln dzięki bonusom.

Komentarze (18):

 • Krogulec Kapuś Sp. zoo Zgłoś
  Ogłoszenie z ostatniej chwili: Zaginął Jarosław !!!!! kto wie coś o poszukiwanym - prosimy o kontakt z najbliższym komisariatem policji :)))) Buuuuuuuuuuachachacha :))))
  • 14MP 19PP Zgłoś
   Po co marnujecie czas na dyskusję z impotentem umysłowym, który nie ma pojecia, jakie pozwolenie jest potrzebne do pracy w USA? Przecież ten imbecyl nigdy nie wystawił nosa poza swoje
   Czytaj całość
   Pierdziszewo pod Mońkami czy innymi Siemiatyczami, poza jedną podróżą do Warszawy, gdy stary go zaprosił do hotelu robotniczego na weekend, żeby zobaczył asfalt, elektryczność i generalnie cywilizację. Skoro w życiu mu nie wyszło i spędza 12h samotnie w ciemnym pokoju z telefonem w ręce, a drugie 12h na cieciówce, to musi mu się udzielać. Takie życie skrzywdzonego przez los wioskowego błazna spod Siemiatycz.
   • Białe Legiony Zgłoś
    Mistrz ! Mistrz ! Legia Mistrz !!! :)
    Wszystkie komentarze (18)

    Komentarze (18)

    ×
     Wszystkie komentarze (18)
     PRZEJDŹ NA WP.PL