Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof PiątekGetty Images / Nicolò Campo/LightRocket / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Transfery. Newcastle United walczy o Krzysztofa Piątka. Anglicy jednak mają małe szanse

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Krzysztof Piątek w tym oknie transferowym mógłby przenieść się do Newcastle United. Brytyjscy dziennikarze jednak ustalili, że Polak nie jest przekonany do tego transferu.

W ostatnich tygodniach wiele mówi się na temat przyszłości Krzysztofa Piątka. "Il Pistolero" był łączony z wieloma klubami, ale na razie żaden z nich nie złożył oficjalnej oferty. Kończy się na zapytaniach, a tych najwięcej jest z angielskiej Premier League.

Serie A. Quo vadis, Krzysztof? Piątek na rozdrożu. "Bycie uczniem Ibrahimovicia to nie rola dla niego" >>

"The Sun" podaje nowe informacje. Gazeta ustaliła, że w tym momencie jedynym klubem, który chce kupić polskiego napastnika, jest Newcastle United. Szanse na przejście Piątka do "The Toon" są jednak niewielkie.

Dziennikarz Alan Nixon ustalił, że piłkarz Milanu rozważa odejście tylko do klubu, który walczy o Ligę Mistrzów. Newcastle jednak nie ma szans na zakwalifikowanie się do elitarnych rozgrywek. Obecnie zajmuje 12. miejsce w angielskiej ekstraklasie.

Transfery. "Krzysztof Piątek zbliża się do Sevilli". W klubie szykują miejsce dla napastnika AC Milan >>

Drugim problemem jest kwota odstępnego. "Rossoneri" oczekują oferty w wysokości 35 mln funtów, a w Anglii nikt nie chce tyle zapłacić za Piątka. Tym samym coraz bardziej prawdopodobne jest, że zostanie on w Mianie co najmniej do końca sezonu.

ZOBACZ WIDEO Kontrowersje wokół wyboru najlepszej jedenastki roku wg UEFA. "Kante usunięty, żeby było miejsce dla Ronaldo"

Czy Piątek powinien zostać w Milanie do końca sezonu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL