Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Chabib Nurmagomiedow i Conor McGregor w walce na gali UFC 229Getty Images / Harry How / Na zdjęciu: Chabib Nurmagomiedow i Conor McGregor w walce na gali UFC 229

MMA. UFC. Dana White: Nurmagomiedow też zarabia duże pieniądze

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
- Conor McGregor zarabia ogromne pieniądze? Chabib Nurmagomiedow też! Możemy mówić o kwocie rzędu 50 milionów dolarów - wyznał szef organizacji UFC Dana White.

W sobotę Conor McGregor zaliczył efektowny powrót do oktagonu. Na gali w Las Vegas Irlandczyk efektownie pokonał Donalda Cerrone, a walka trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund! (więcej TUTAJ).

Po walce odżyły nadzieje fanów na rewanż pomiędzy McGregorem a Chabibem Nurmagomiedowem. Ich pierwsza walka zakończyła się zwycięstwem Rosjanina, ale też wielkim skandalem i bijatyką. Drugie starcie przyniosłoby z pewnością ogromne zyski.

Szef organizacji UFC Dana White przyznał po sobotniej gali, że ich ponowne starcie jest możliwe. - Jeszcze nie wiem, gdzie zorganizujemy rewanż. Na pewno jest to wielka walka o globalnym potencjale - powiedział (więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO F1. Kubica będzie miał pod górkę z Giovinazzim? "Są profesjonalistami. Nie będzie żadnych pretensji"

Teraz White dodał, że obaj zawodnicy nigdy nie zrezygnowali z wyjścia do oktagonu. - Oni siebie nienawidzą z wzajemnością. Conor McGregor chce tej walki, Chabib nigdy nie odmówił żadnemu rywalowi.

White ujawnił także, na jakie pieniądze może liczyć Nurmagomiedow za walki w organizacji UFC.

 - Wszyscy mówią o kasie Conora, jednak Chabib też dobrze zarabia. Jak dobrze? Mam na myśli takie kwoty jak 50 milionów euro - wyznał White.

18 kwietnia Nurmagomiedowa czeka pojedynek z Tonym Fergusonem. Jeśli pokona Amerykanina, nic już nie powinno przeszkodzić w zaplanowaniu walki z McGregorem.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL