Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Lewandowski Getty Images / Kristy Sparow / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

WOŚP. Licytacja "Robert Lewandowski - spotkanie i lunch" zakończona. Zwycięzca zapłaci ponad 93 tys.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
W 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy fani futbolu mogli licytować spotkanie i lunch z Robertem Lewandowskim. W sobotę aukcja zakończyła się. Wylicytowana kwota robi wrażenie.

93 599,00 zł - taką kwotę zapłaci zwycięzca aukcji WOŚP, w której można było wygrać zaproszenie na spotkanie i lunch dla dwóch osób z Robertem Lewandowskim. Licytacja od początku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony internautów. Wylicytowana suma wprawdzie jest mniejsza niż w 2019 r. (wtedy było nieco ponad 150 tys.), ale i tak robi ogromne wrażenie.

Zawodnik Bayernu Monachium i reprezentacji Polski po raz kolejny zaangażował się w pomoc na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "Lewy" tradycyjnie już przekazał na Fundację WOŚP samego siebie i znowu okazało się to być strzałem w dziesiątkę.

"Spotkanie (z Lewandowskim - przyp. red.) może się odbyć w Warszawie lub Monachium, po ustaleniu terminu z Robertem oraz z wygranym, jednak nie później niż w roku 2020" - poinformowano w opisie licytacji.

ZOBACZ: Lunch z Lewandowskim, autograf Kubicy i trening z Jędrzejczyk. Polscy sportowcy dla WOŚP Jurka Owsiaka >>

28. Finał WOŚP odbył się 12 stycznia, ale w serwisie Allegro.pl wciąż trwają licytacje. Można jeszcze wygrać m.in. zaproszenie na indywidualny trening z Anną Lewandowską, który odbędzie się w Healthy Center by Ann. Aktualna cena to 20 700,99 zł (stan z godz. 20:25 w sobotę - LINK DO AUKCJI TUTAJ).

ZOBACZ: 28. Finał WOŚP. Justyna Kowalczyk kwestowała na Kasprowym. Uzbierała dużą sumę >>

W tym roku w zbieranie pieniędzy na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej, zaangażowało się wielu polskich sportowców. Wylicytować można było m.in. zdjęcie Roberta Kubicy z Grand Prix Włoch 2006 z autografem, wspólny trening z Joanną Jędrzejczyk, kurtkę Adama Małysza czy rękawice bokserskie Adama Kownackiego.

ZOBACZ WIDEO: Odwiedziliśmy bazę reprezentacji Polski na Euro 2020! Zobacz, jak będą mieszkać kadrowicze

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL