Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof i Paulina Piątek Instagram / instagram.com/paulynaaa_a/ / Na zdjęciu: Krzysztof i Paulina Piątek

Transfery. Bundesliga. "Zawsze z Tobą". Paulina Piątek wspiera męża

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Jeszcze kilka dni temu żona Krzysztofa Piątka deklarowała, że kocha Włochy, ale kiedy przyszło wsiąść do samolotu do Berlina nie wahała się ani chwili. Po ogłoszeniu transferu do Herthy pogratulowała mężowi.

"Gratulacje mężulku. Zawsze z Tobą" - tak Paulina Piątek skomentowała na InstaStories zdjęcie z prezentacji swojego męża w nowym klubie. W czwartek (30 stycznia) Krzysztof Piątek podpisał kontrakt z Herthą Berlin.

Były już zawodnik AC Milan przeszedł do zespołu niemieckiej Bundesligi za kwotę 27 mln euro (więcej TUTAJ). Polski napastnik pomimo zainteresowania kilku klubów angielskiej Premier League związał się z Herthą 4,5-letnią umową.

- Jestem szczęśliwy, że tutaj trafiłem. Decydujący był jasny plan, jaki klub ma na mnie, razem chcemy osiągnąć najlepsze możliwe rozwiązania - przyznał 24-letni Piątek w swoim pierwszym wywiadzie dla oficjalnej strony klubowej (więcej TUTAJ).

Paulina Piątek była przy mężu, kiedy rozstrzygała się jego sportowa przyszłość. Przeprowadzka do Berlina prawdopodobnie nie będzie jednak spełnieniem marzeń. Tym bardziej, że jeszcze kilka dni temu żona sportowca napisała na Instagramie - tu cytat: "Kocham Włochy".

instagram.com/stories/paulynaaa_ainstagram.com/stories/paulynaaa_a

ZOBACZ WIDEO: Odwiedziliśmy bazę reprezentacji Polski na Euro 2020! Zobacz, jak będą mieszkać kadrowicze

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL