Najnowsze Wyniki/Kalendarz
mecz na stadionie Polonii Warszawa Agencja Gazeta / Kuba Atys / Na zdjęciu: mecz na stadionie Polonii Warszawa

Kibice Polonii zachęcają do zainwestowania w klub. Rusza #BonjourGregoire

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Kibice Polonii Warszawa postanowili zareagować na skandaliczne zachowanie fanów Legii Warszawa, którzy "skomentowali" doniesienia o możliwym nowym właścicielu Czarnych Koszul. Ruszyła już akcja w internecie.

Przypomnijmy - od kilku dni głośno jest o tym, że nowym właścicielem Polonii Warszawa może zostać Gregoire Nitot. To bardzo nie spodobało się sympatykom Legii, którzy na wszelkie sposoby starają się odwieść go od tego pomysłu poczynając od negatywnych wpisów oceniających w internecie firmę Nitota - Sii, na nieprzychylnych transparentach na trybunach kończąc. 

Teraz natomiast z odwrotną akcją postanowili ruszyć fani Polonii. Na klubowym fanpage'u
na Facebooku można znaleźć post rozpoczynający akcję #BonjourGregoire. Całość polegać ma na tym, by sympatycy drużyny, ubrani w klubowe barwy, wrzucali zdjęcia oznaczone wspomnianym hashtagiem. Wszystko po to, by pokazać Nitotowi, że jest także wiele osób, które z chęcią powitają go w stolicy Polski.

"Chcemy pokazać, że polski sport potrzebuje profesjonalistów, ludzi biznesu - ale być może przede wszystkim - wzajemnego szacunku nawet dla największego rywala.
Sygnały wsparcia płyną z całej Polski, do akcji przyłączają się również dziennikarze sportowi - np. Tomasz Smokowski" - możemy przeczytać we wpisie. 

 

Czytaj także: 
PKO Ekstraklasa. Skandaliczny transparent na meczu Legii. Grożą nowemu właścicielowi Polonii
PKO Ekstraklasa. "Kisiel won z Legii". Protest kibiców przeciwko nowemu piłkarzowi


ZOBACZ WIDEO: Nowy inwestor w Polonii Warszawa? "Ta sytuacja pokazuje, dlaczego wielki biznes nie wchodzi do polskiego futbolu"

Komentarze (1):

  • Jan-Erik Rusiecki Zgłoś
    Nikt w polsce nie lubi wojskowych z pseudo kibicami o podstawowym wykształceniu. Legła Warszawa L- loser i nie,nie jestem kibicem polonii ale z miłą chęcią dam złotówkę na polonię.

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL