Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze FC BarcelonaGetty Images / Adria Puig/Anadolu Agency/ / Na zdjęciu: piłkarze FC Barcelona

La Liga. Hakerzy włamali się na konto Barcelony. Ogłosili transfer Neymara

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Grupa hakerów po raz drugi włamała się na konta Barcelony. "Czytamy prywatne wiadomości i wygląda na to, że Neymar tutaj wróci" - ogłosiła grupa OurMine.

"Cześć, jesteśmy OurMine. Cóż, za drugim razem zabezpieczenia były większe, ale nadal nie najlepsze, aby zapewnić bezpieczeństwo kont". Taki komunikat pojawił się na wielu oficjalnych kontach Barcelony na Twitterze. Grupa hakerów ogłosiła światu, że po raz drugi włamała się na profile katalońskiego giganta.

Hakerzy przez pewien czas bawili się w najlepsze. Na przykład zdradzili kibicom, że transfer Neymara niebawem może dojść do skutku. "Czytamy prywatne wiadomości i wygląda na to, że Neymar tutaj wróci" - napisała grupa OurMine.

Z kolei na arabskim koncie "Dumy Katalonii" zamieszczono hasztag "#Bartomeuout". Hakerzy twierdzą, że ich działania mają na celu edukację. Włamując się na konta, chcą zwrócić uwagę na marne zabezpieczenie kont w portalach społecznościowych.

Fot. as.comFot. as.com
Barcelona nie jest zresztą jedyną ofiarą, którą spotkał taki los w sobotni wieczór. Ci sami hakerzy włamali się na konta Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

Transfery. La Liga. Prezes Barcelony gotowy do poświęceń, żeby sprowadzić Neymara >>

Zaskakujący gospodarz El Clasico. Możliwy pojedynek Realu z Barceloną w Las Vegas >>

ZOBACZ WIDEO Piotr Zieliński gra va banque? Finał może być zaskakujący!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL