Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mario BalotelliGetty Images / Valerio Pennicino / Na zdjęciu: Mario Balotelli

Serie A. Nastolatka szantażowała Mario Balotellego. Oszukała go ws. swojego wieku

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Mario Balotelli nie wiedział, że przespał się z niepełnoletnią partnerką. Dziewczyna okłamała go, by potem wyłudzić 100 tys. euro. Sprawą zajmuje się policja.

To nie jest świeża sprawa, bo dotyczy okresu, gdy Mario Balotelli grał w OGC Nice (w latach 2016-2019). Włoski napastnik wtedy był w krótkim związku z kobietą z Vicenzy. 29-latek zakończył znajomość, gdy okazało się, że został oszukany.

Gazeta "Giornale di Vicenza" informuje, że dziewczyna zapewniła piłkarza, że jest pełnoletnia. Prawda jednak była zupełnie inna, bo w tamtym czasie miała 16 lub 17 lat. Wszystko było zaplanowane.

Nastolatka po wspólnej nocy zagroziła Balotellemu, że poinformuje media, że przespał się z nieletnią. Ponadto postraszyła, że oskarży go o napaść seksualną. W zamian za milczenie zażądała 100 tys. euro.

Włoski gwiazdor jednak nie pozwolił się szantażować. Szybko zgłosił się na policję i obecnie trwa śledztwo w tej sprawie.

Serie A. Mario Balotelli znów ofiarą rasizmu. "Wstydźcie się!" >>

Serie A. Mario Balotelli rozbił swój samochód >>

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: miało być efektownie, wyszedł fatalny kiks z rzutu karnego

Komentarze (3):

 • grolo Zgłoś
  Czykiel pisze : "Mario Balotelli nie wiedział, że przespał się z niepełnoletnią partnerką." A powinno być : "Mario Balotelli nie wiedział, że przespał się z
  Czytaj całość
  niepełnoletnią". Bo to nie była żadna partnerka. Partnerką się nie jest na jedną noc, panie Czykiel.
  • grolo Zgłoś
   Panie Czykiel, warsztat kogoś, kto jest publikowany w mediach , wymaga doboru słów ADEKWATNYCH do okoliczności. A okoliczności są takie, że ta panna NIE BYŁA dla Balotelliego żadną
   Czytaj całość
   partnerką
   • papandeo Zgłoś
    A gdyby to było w Polsce a dziewczyna byłaby córką kolesia związanego z PiS ?Mario nie miałby żadnych szans.

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL