Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Pep GuardiolaGetty Images / Tom Flathers/Manchester City FC / Na zdjęciu: Pep Guardiola

Transfery. Premier League. Zamierza wypełnić kontrakt. Pep Guardiola nie odejdzie z Manchesteru City

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Po ogłoszeniu przez UEFA kary dla Manchesteru City przyszłość menedżera Pepa Guardioli w klubie Premier League stanęła pod znakiem zapytania. Hiszpański szkoleniowiec nie myśli jednak o odejściu.

UEFA wykluczyła Manchester City z europejskich pucharów na dwa najbliższe sezony. To efekt uchybień działaczy klubu z Premier League w procesie licencyjnym i przestrzegania regulacji Finansowego Fair Play w latach 2012-16.

Po ogłoszeniu kary przez UEFA zagraniczne media spekulowały, że największe gwiazdy zespołu oraz jego menedżer - Pep Guardiola - w czerwcu odejdą z angielskiego klubu. Według informacji "Daily Mirror", 49-letni Hiszpan nigdzie się jednak nie wybiera.

"Pep Guardiola będzie menedżerem Manchester City w przyszłym sezonie. Nawet w przypadku, gdyby klub nie wygrał apelacji od zakazu występów w Lidze Mistrzów. Hiszpan zapewnił działaczy, że wypełni swój kontrakt (obowiązuje do końca sezonu 2020/21 - przyp. red.)" - czytamy w serwisie internetowym gazety.

Manchester City jest przekonany o tym, że odwołanie się do Trybunału Arbitrażowego do spraw Sportu w Lozannie spowoduje, że wszystkie kary zostaną anulowane. Anglicy uważają, że mają bardzo mocne argumenty, żeby uniknąć sankcji UEFA.

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski jakiego nie znacie. "Gdy mówił o zmarłym tacie załamywał mu się głos"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL