Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu Carles PuyolGetty Images / David Ramos / Na zdjęciu Carles Puyol

La Liga. Carles Puyol: Leo Messi może grać do 38. roku życia

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Legendarny piłkarz Barcelony, Carles Puyol, jest przekonany o tym, że Lionel Messi może kontynuować karierę, dopóki nie osiągnie co najmniej 38 lat.

- Lionel Messi ma teraz 32 lata, a zawodnik, który dba o siebie tak jak on, może grać do 38. roku życia. Dlaczego więc mówimy o Barcelonie bez Messiego, skoro on tu ciągle jest? Musimy z nim wygrać jak najwięcej - ocenił Carles Puyol w wywiadzie dla hiszpańskiego dziennika "Marca".

Były obrońca Dumy Katalonii (w latach 1999-2014) tym samym odniósł się do medialnych spekulacji na temat odejścia Messiego z klubu z Camp Nou. Według niektórych mediów, słynny Argentyńczyk po kłótni z Erikiem Abidalem miał podjąć decyzję o transferze.

Oliwy do ognia dolał sam Messi, który kilka tygodni temu stwierdził, że jest świadomy swojego wieku i tego, jak długo jeszcze będzie mógł grać na najwyższym poziomie. - Wiem, że zbliża się emerytura. Czas płynie - podkreślił gwiazdor futbolu.

Zdaniem Puyola, nie ma jednak powodów do obaw, a Messi powinien znajdować się na topie jeszcze przez co najmniej sześć sezonów. - Wspieram go w tym, żeby jego gwiazda świeciła w kolejnych latach - podsumował 41-letni Puyol.

Zobacz:
La Liga. FC Barcelona gasi pożar. Ważne decyzje prezydenta Bartomeu

ZOBACZ WIDEO: Wrzenie w FC Barcelona. Oskarżenia, spekulacje i spięcie na treningu

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL