Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur Marciniak Newspix / Jakub Piasecki / Na zdjęciu: Artur Marciniak

Transfery. Artur Marciniak po latach wrócił do Lecha Poznań. Zagra w rezerwach

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Artur Marciniak po długim czasie wrócił do Lecha. Doświadczony pomocnik zagra wiosną w II-ligowych rezerwach poznańskiego klubu.

32-latek zaczynał przygodę z futbolem w Poznaniaku, ale właśnie w "Kolejorzu" po raz pierwszy zaprezentował się szerszej publiczności. Grał w nim do końca 2006 roku, po czym przeniósł się do GKS Bełchatów.

Później przez większość kariery Artur Marciniak był związany z Wartą, w barwach której występował na trzech poziomach - w III lidze, II lidze, a także Fortuna I lidze (w międzyczasie miał też krótki epizod w Miedzi Legnica).

W sezonie 2019/2020 doświadczony pomocnik stracił miejsce w składzie i jesienią zagrał tylko w jednym spotkaniu zielonych. Dlatego niedawno otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy i nie pojechał na obóz do Władysławowa. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

Teraz 32-latek na zasadzie wolnego transferu wrócił do Lecha i podpisał umowę obowiązującą do połowy 2021 roku. Ma wzmocnić rezerwy, które będą wiosną walczyć o utrzymanie w II lidze.

->Znamy sędziów na 23. kolejkę PKO Ekstraklasy i hit Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

->Ranking FIFA: Polska na 19. miejscu

ZOBACZ WIDEO: Odwiedziliśmy bazę reprezentacji Polski na Euro 2020! Zobacz, jak będą mieszkać kadrowicze

Czy Artur Marciniak będzie wzmocnieniem dla rezerw Lecha?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL