Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert LewandowskiPAP/EPA / LUKAS BARTH-TUTTAS / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Bundesliga. Bayern - SC Paderborn 07. Niemieckie media o grze Roberta Lewandowskiego: "Fenomen!"

Krzysztof Gieszczyk
Krzysztof Gieszczyk
To był dobry występ polskiego piłkarza. W meczu Bundesligi Bayern - Paderborn Robert Lewandowski zdobył dwa gole. W mediach królowały zachwyty, choć zdarzyły się również lekko krytyczne słowa.

Fot. sportbuzzer.deFot. sportbuzzer.de
sportbuzzer.de - ocena 1

To był nerwowy wieczór dla kibiców Bayernu. Na trafienia piłkarzy z Monachium odpowiadali goście, SC Paderborn 07. Gospodarzy uratowało w głównej mierze dwóch piłkarzy - Serge Gnabry i Robert Lewandowski. Polak brał udział w trafieniu kolegi przy pierwszym golu, a potem pomocnik Bayernu zrewanżował się asystami przy golach naszego zawodnika. Lewandowski trafił na 3:2 w 88. minucie.

"Zwycięzcami meczu byli strzelcy bramek: Robert Lewandowski i Serge Gnabry, który doskonale asystował przy golach kolegi. Początkowo ciągle było coś nie tak z grą Polaka. Albo był trochę za szybki, albo za wolny w akcjach ofensywnych. Czaił się, a potem zdobył decydujące gole" - napisano na sportbuzzer.de.

Komentarze (21):

 • Jan Kozietulski Zgłoś
  Zachęcam wybrakowaną podróbkę prawdziwego Zorkina, czyli Zorkin-1 do nauki ortografii, polskiej ortografii. Błędy w Twoim zapisie czerpane z Twojej błyskotliwej inteligencji: 1.
  Czytaj całość
  jest"straciło by", powinno być "straciłoby"; 2. jest "twoje", powinno być "Twoje". Zarzut kłamstwa w moich tekstach może wynikać z braku zrozumienia .....czytanego tekstu lub z kłamstwa autora stwierdzenia. Skłaniam się do tego pierwszego. Czeka m na dalsze rewelacyjne wpisy "prawie Zorkina".
  • Jan Kozietulski Zgłoś
   Zachęcam tego "prawie Zorkina", czyli Zorkin-1 do nauki ortografii, polskiej ortografii. Błędy w Twoim zapisie czerpane z Twojej błyskotliwej inteligencji:1. jest
   Czytaj całość
   "straciło by", powinno być "straciłoby";2. jest "twoje", powinno być "Twoje".Zarzut kłamstwa w moich tekstach może wynikać z braku zrozumienia .....czytanego tekstu lub z kłamstwa autora stwierdzenia. Skłaniam się do tego pierwszego.Czeka m na dalsze rewelacyjne wpisy "prawie Zorkina".
   • Zorkin-1 Zgłoś
    kozietulska ty jesteś największa pis da na forum. Gdyby zabrakło WP to twoje nędzne życie straciło by sens. Karmisz się nienawiścią i kłamstwem. Reprezentujesz wszystkie najpodlejsze
    Czytaj całość
    cechy ludzkie. Nie myślałeś czasem o samobójstwie? Ty i zorkin, takie dwie parówki na sznurkach... Zastanów się, zrobilibyście jedną dobrą rzecz w życiu.
    Wszystkie komentarze (21)

    Komentarze (21)

    ×
     Wszystkie komentarze (21)
     PRZEJDŹ NA WP.PL