Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert LewandowskiGetty Images / Christian Kaspar-Bartke / Stringer / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Bundesliga. Kibice wychwalają Roberta Lewandowskiego. "Najlepszy na świecie, killer, fantastyczny"

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Bardzo dużo ciepłych słów popłynęło w kierunku Roberta Lewandowskiego od kibiców Bayernu Monachium. Miłośnicy klubu z Bawarii wychwalają reprezentanta Polski za pośrednictwem Twittera.

Na brytyjskim profilu Bayernu Monachium pojawił się post, który był nastawiony na zaangażowanie kibiców. Jego treść brzmiała: "Robert Lewandowski jest...". Zadaniem użytkowników Twittera było dopisanie czegoś, co kojarzy im się z polskim napastnikiem. Momentalnie ruszyła lawina odpowiedzi, wśród których nie brakuje pozytywnych słów w kierunku naszego piłkarza.

Kibice wychwalają Roberta Lewandowskiego, pisząc różne miłe komentarze, na przykład: "najlepszy na świecie", "killer", "fantastyczny", "mój bohater", "najlepszy strzelec na świecie", "król", "maszyna do zdobywania bramek", "legenda", "nie do zatrzymania", "Lewy = Bóg".

Wpisy sympatyków Bayernu świadczą o tym, że Lewandowski ma w Bawarii duży szacunek. Fani doceniają jego wkład w budowanie pozycji Bayernu, co wyrażają chociażby w przestrzeni internetowej. Przypomnijmy, że reprezentant Polski jest związany z niemieckim zespołem od 2014 roku.

W sezonie 2019/20 Robert Lewandowski wystąpił w 23 meczach niemieckiej Bundesligi. Zdobył dla Bayernu 25 bramek, a ponadto zapisał na swoim koncie trzy asysty.

Czytaj także:
FC Barcelona najskuteczniejszą drużyną w historii. Morale przed El Clasico rosną

Timo Werner sugeruje zmianę klubu. "Mój styl gry pasuje do Liverpoolu" 

Zobacz wideo: "Lewy" - mistrz rzutów karnych

Czy śledzisz występy Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (9):

 • Jan Kozietulski Zgłoś
  Co to jest Zorkin-1?Zachęcam to coś, wybrakowaną podróbkę prawdziwego Zorkina, czyli Zorkin-1 do nauki ortografii, polskiej ortografii. Błędy w Twoim zapisie czerpane z Twojej
  Czytaj całość
  błyskotliwej inteligencji:1. jest "straciło by", powinno być "straciłoby"; 2. jest "twoje", powinno być "Twoje". Zarzut kłamstwa w moich tekstach może wynikać z braku zrozumienia .....czytanego tekstu lub z kłamstwa autora stwierdzenia. Skłaniam się do tego pierwszego. Czeka m na dalsze rewelacyjne wpisy "prawie Zorkina".
  • Jan Kozietulski Zgłoś
   Dawid Wojcik - kolejny błyskotliwy intelektualista zabrał głos.Klaunie - takie wirtualne argumenty Wojcika, jaki poziom Wojcika. Widzę analogie do poziomy Bobka lewaty[...]y na boisku.
   • Jan Kozietulski Zgłoś
    Zachęcam wybrakowaną podróbkę prawdziwego Zorkina, czyli Zorkin-1 do nauki ortografii, polskiej ortografii. Błędy w Twoim zapisie czerpane z Twojej błyskotliwej inteligencji: 1. jest
    Czytaj całość
    "straciło by", powinno być "straciłoby";2. jest "twoje", powinno być "Twoje". Zarzut kłamstwa w moich tekstach może wynikać z braku zrozumienia .....czytanego tekstu lub z kłamstwa autora stwierdzenia. Skłaniam się do tego pierwszego.Czeka m na dalsze rewelacyjne wpisy "prawie Zorkina".
    Wszystkie komentarze (9)

    Komentarze (9)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL