Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dziki na murawie stadionu Stomilu Olsztyn Twitter / StomilOlsztynSA / Dziki na murawie stadionu Stomilu Olsztyn

Fortuna I liga. Niecodzienni goście na murawie stadionu Stomilu Olsztyn

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Działacze i piłkarze Stomilu Olsztyn mogli przeżyć szok, gdy przyszli we wtorek na stadion. Po murawie chodziły... dziki. Klub w śmieszny sposób przedstawił nietypowych gości na swoim profilu na Twitterze.

Najpierw Wojciech Kowalewski, prezes Stomilu Olsztyn, napisał na Twitterze "Odwiedzili nas specjalni goście" i wstawił wideo na którym stado dzików spokojnie przechadza się po murawie stadionu Stomilu. 

Później całą sytuację żartobliwie na Twitterze przedstawił klub. Do wpisu "Nawet dziki nie mogą się doczekać pierwszego meczu Stomilu w tym roku" zostało załączone wideo, na którym dziki nadal chodzą po boisku stadionu w Olsztynie, a w rolę lektora na nagraniu wcieliła się sama Krystyna Czubówna. 

Fortuna I liga po przerwie zimowej rozgrywki wznowi w ostatni weekend lutego. Stomil Olsztyn rozpocznie od meczu u siebie. W sobotę 29 lutego podejmie Odrę Opole. Po 20 kolejkach olsztynianie zajmują 11. miejsce w tabeli rozgrywek z 26 punktami na koncie. 

Zobacz wideo z dzikami, które chodziły po murawie stadionu Stomilu Olsztyn (drugie nagranie z głosem Krystyny Czubównej): 

Czytaj także:
Bundesliga. Piękny gest Borussii Dortmund wobec Jakuba Błaszczykowskiego
Marcelo stanął przed sądem. Złamał przepisy ruchu drogowego

ZOBACZ WIDEO: Polska akademia na Zielonej Wyspie. Mariusz Kukiełka otworzył szkółkę w Irlandii

Komentarze (2):

 • Witalis Zgłoś
  29 lutego Stomil podejmie Odrę Opole. Piłkarzom Odry radzę mieć w kieszeniach po garści żołędzi, takim przysmakiem najlepiej można obłaskawić niespodziewanych gości ;)
  • sympatyczne Zgłoś
   Najpierw Wojciech Kowalewski, prezes Stomilu Olsztyn, napisał na Twitterze "Odwiedzili nas specjalni goście" i wstawił wideo na którym stado dzików spokojnie przechadza się po
   Czytaj całość
   murawie stadionu Stomilu. Później całą sytuację żartobliwie na Twitterze przedstawił klub. Do wpisu "Nawet dziki nie mogą się doczekać pierwszego meczu Stomilu w tym roku" zostało załączone wideo, na którym dziki nadal chodzą po boisku stadionu w Olsztynie, a w rolę lektora na nagraniu wcieliła się sama Krystyna Czubówna.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL