Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ratownik medyczny mierzący temperaturę pasażerom samolotu z WłochTwitter / Artur Wichniarek / Na zdjęciu: ratownik medyczny mierzący temperaturę pasażerom samolotu z Włoch

Koronawirus. Artur Wichniarek wrócił z meczu LM we Włoszech. Był badany w samolocie (wideo)

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Artur Wichniarek we wtorek był na meczu Ligi Mistrzów pomiędzy SSC Napoli i FC Barcelona (1:1). W środę wrócił do Polski samolotem z Rzymu. Jeszcze na jego pokładzie przeszedł kontrolę temperatury. Były piłkarz pokazał, jak wygląda badanie.

W obawie przed epidemią koronawirusa na polskich lotniskach zastosowano specjalne kontrole. Podróżni z zagrożonych krajów przechodzą badanie temperatury ciała. Jeśli ta jest podwyższona, mogą zostać skierowani na dokładniejsze badania i szpitalną kwarantannę. 

Jednym z pasażerów środowego lotu z Rzymu do Warszawy był Artur Wichniarek. Były piłkarz reprezentacji Polski we wtorek był w Neapolu, gdzie dla Polsatu Sport relacjonował spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy SSC Napoli i FC Barcelona. Mecz zakończył się remisem 1:1. 

Wichniarek jeszcze na pokładzie samolotu przeszedł badanie temperatury. Na Twitterze pokazał, jak wygląda taka kontrola. Na nagraniu widać, jak ratownik medyczny przeprowadza badanie.

- Właśnie wylądowałem w Warszawie z Rzymu i proszę jaka profesjonalna robota. Już na pokładzie samolotu badają nam temperaturę zaraz zobaczymy czy czasami zamiast studia Polsatu Sport nie będzie kwarantanny - napisał Wichniarek.


Czytaj także:
Liga Mistrzów. Dramatyczna sytuacja Barcelony
PKO Ekstraklasa: Jagiellonia - Lech. Bohdan Butko może jeszcze poczekać na debiut

ZOBACZ WIDEO: Rzeźniczak przesadził z tweetem o Lechu Poznań. "Przeprosiłem, bo ten wpis był nie na miejscu. Czasem trzeba ugryźć się w język"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL