Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice Legii WarszawaGetty Images / Maciej Gillert / Na zdjęciu: kibice Legii Warszawa

PKO Ekstraklasa. Ciekawa akcja Legii Warszawa. Klub dorzuca vouchery do wyprawki dla dziecka

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
W wyprawce dla Warszawskiego Malucha znajdzie się prezent od Legii. Klub przekaże vouchery na mecz dla rodziców i najmłodszych.

Wyprawka dla Warszawskiego Malucha przysługuje każdemu dziecku urodzonemu po 1 kwietnia 2019 roku. Wniosek o jednorazowe wsparcie rzeczowe składa mama lub tata zamieszkujący z dzieckiem i rozliczający podatki w Warszawie.

Legia włączyła się w program i podaruje rodzicom oraz najmłodszym vouchery na wybrany mecz klubu na własnym stadionie. Będzie można je zrealizować przez pięć lat po urodzeniu dziecka.

- Współpracujemy z miastem przy wielu projektach. Tym razem przekazaliśmy 10 tysięcy voucherów, które pozwolą obejrzeć mecz z naszego sektora rodzinnego. To pierwsza tego typu inicjatywa, ale możliwe, że zostanie w przyszłości rozbudowana - mówi Izabela Kruk, rzecznik prasowy Legii Warszawa.

ZOBACZ WIDEO: Odwiedziliśmy bazę reprezentacji Polski na Euro 2020! Zobacz, jak będą mieszkać kadrowicze

- W sektorze rodzinnym są atrakcje dla młodych kibiców: mini boisko, możliwość spotkania z maskotką klubu, malowanie buzi. Przed meczem w sektorze są piłkarze, którzy rozdają autografy, przybijają piątki z dziećmi. To jest kolorowe miejsce na stadionie, w którym gościmy rodziny, ale też inne grupy zorganizowane - dodaje Kruk.

Legia Warszawa jest na pierwszym miejscu w rankingu frekwencyjnym PKO Ekstraklasy. Na jej 12 domowych meczach w tym sezonie było 250 340 kibiców, czyli średnio 20 862 na jednym spotkaniu.

Czytaj także: PKO Ekstraklasa. Frekwencja na stadionach piłkarskich. Legia i Wisła daleko przed resztą stawki

Czytaj także: Andre Martins na dłużej w Legii Warszawa

Czy Legia Warszawa przeprowadza udane akcje podnoszące frekwencje?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL