Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano Ronaldo Getty Images / Daniele Badolato - Juventus FC / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Koronawirus. Tak Cristiano Ronaldo rozładował napięcie na pustym stadionie (wideo)

Maciej Siemiątkowski
Maciej Siemiątkowski
Przez epidemię koronawirusa zamknięto stadion podczas hitu Juventus - Inter. Cristiano Ronaldo nietypowo zareagował na brak kibiców.

To nowe dla Cristiano Ronaldo. Po wyjściu z autobusu nie czekał na niego ani jeden fan. Przez epidemię koronawirusa we Włoszech zdecydowano, że hit Serie A Juventus - Inter odbędzie się przy pustych trybunach. Kibicom zostało obejrzeć spotkanie w telewizji. 

Mimo to 35-latek podszedł do pustej strefy przeznaczonej dla wszystkich sympatyków. Przeszedł obok bandy i wyciągnął rękę, jakby chciał przybić piątkę. Sytuację zarejestrowali włoscy dziennikarze. Ronaldo rozluźnił atmosferę w kraju walczącym z epidemią.

We Włoszech już trzysta osób zmarło z powodu infekcji wirusem. Kilka tysięcy osób jest zakażonych. W wyniku tak szybkiego rozwoju choroby dokończenie sezonu Serie A stanęło pod ogromnym znakiem zapytania.

Na całym świecie zarejestrowano ponad 95 tysięcy chorych na koronawirusa. Jego główne objawy to gorączka, kaszel i duszność. Jeśli będą się utrzymywać, należy telefonicznie powiadomić stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się do szpitala z oddziałem zakaźnym.

Narodowy Fundusz Zdrowia prowadzi całodobową infolinię (tel. 800 190 590) udzielającą informacji o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Czytaj też:
PKO Ekstraklasa. Raport WP SportoweFakty: tak kluby zabezpieczają się przed koronawirusem
Legia Warszawa - Piast Gliwice. Zadyszka lidera. Mistrz Polski wygrał w stolicy

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy obawiasz się epidemii koronawirusa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL