Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice Lecha Poznań podczas meczu 25 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy z Górnikiem ZabrzePAP / Jakub Kaczmarczyk / Na zdjęciu: kibice Lecha Poznań podczas meczu 25. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze

PKO Ekstraklasa: Lech - Legia. Apel do kibiców, by nie pojawiali się pod stadionem

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Zostańcie w domu - apeluje do swoich kibiców Lech Poznań. Klub chce zapobiec gromadzeniu się fanów pod Stadionem Miejskim w czasie klasyku z Legią Warszawa.

Duże grupy osób zbierały się pod obiektem, gdy był on zamykany w przeszłości. Teraz ze względu na zagrożenie koronawirusem podobne zgromadzenie niosłoby zbyt wielkie ryzyko, dlatego "Kolejorz" apeluje o oglądanie spotkania przed telewizorami w domach.

Oprócz odezwy Lecha na Twitterze, głos zabrali też jego kibice. "Stowarzyszenie Kibiców KOLEJORZ informuje, że nie będzie organizowany żaden doping, ani zgromadzenie kibiców pod stadionem podczas meczu Lech - Legia. PROSIMY i NALEGAMY na to, aby nasi kibice pozostali w domach" - głosi komunikat na Facebooku.

Sobotni klasyk (początek o godz. 20.00) - tak jak wszystkie inne spotkania PKO Ekstraklasy, a także Fortuna I ligi i II ligi - odbędzie się bez udziału publiczności.

Na stadionach nie będzie również przedstawicieli mediów. Kluby ograniczają ponadto personel potrzebny do prawidłowej organizacji meczu.

Według najnowszych decyzji Polskiego Związku Piłki Nożnej, do 29 marca włącznie rozgrywane będą tylko potyczki na szczeblu centralnym. Rozgrywki od III ligi w dół, a także wszystkie rywalizacje drużyn młodzieżowych są zawieszone.

 

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Będziesz oglądać w telewizji mecz Lech - Legia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL