Najnowsze Wyniki/Kalendarz

UEFA rozmawia o Euro 2020, Lidze Mistrzów i Lidze Europy NA ŻYWO

Relację prowadzi :autor:
Sebastian Szczytkowski

Ekstraklasa SA wydała komunikat, w którym poza powtórzeniem rozwiązań przyjętych przez UEFĘ, dodaje: "Decyzje o ewentualnym terminie dokończenia rozgrywek będą podejmowane indywidualnie przez poszczególne ligi i federacje. Oczywiście, trzeba się tez liczyć, iż rozgrywek nie uda się wznowić w terminie pozwalającym na ich dokończenie w datach, zasugerowanych dziś przez UEFA".

Komentarze (0)

×

Baraże o awans do mistrzostw Europy zostały zaplanowane na czerwiec. Z coraz krótszego już kalendarza w europejskich ligach zostaną w takim wariancie wyłączone aż dwa tygodnie.

 

Komentarze (0)

×

Jednym z rozpatrywanych wariantów, choć głównie w medialnych spekulacjach, jest zakończenie sezonu w PKO Ekstraklasie po rundzie zasadniczej. Jest to pewna możliwość, dająca przewagę nad innymi ligami, a może okazać się konieczność.

 

Komentarze (0)

×

Tomasz Zimoch ma nadzieję, że doświadczenia zdobyte przez Zbigniewa Bońka będą wykorzystane przez jego następcę. Dziennikarz przypomina, że przygotowania do Euro 2021 będzie już nadzorować nowy zarządca piłkarskiej centrali.

 

 

Komentarze (0)

×

Trochę spoza piłkarskiego podwórka, ale tylko trochę, ponieważ częścią igrzysk olimpijskich jest przecież turniej piłkarski. "MKOL pozostaje w pełni zaangażowany w igrzyska olimpijskie Tokio 2020. Do igrzysk pozostały ponad cztery miesiące, nie ma potrzeby podejmowania drastycznych decyzji na tym etapie, a wszelkie spekulacje w tym momencie przyniosą efekt przeciwny do zamierzonego" - czytamy w opublikowanym przez MKOL komunikacie.

 

  

Komentarze (0)

×

UEFA uspokoiła tych, którzy już zakupili bilety na mecze Euro, a także klientów hotelowych, którzy w tym roku nie będą uczestniczyć w ogromnej imprezie piłkarskiej. Wartość ich biletów oraz pakietów zostanie zwrócona w stu procentach. Szczegóły zwracania pieniędzy zostaną przekazane w bliskim czasie.

 

Komentarze (0)

×

Jerzy Brzęczek w tym roku nie musi się martwić przygotowaniami do Euro 2020. Dobrze to czy źle - zobaczymy.

 

Komentarze (0)

×

"Stworzona została grupa robocza z udziałem przedstawicieli lig oraz klubów w celu zbadania rozwiązań, które pozwolą na zakończenie bieżącego sezonu" - UEFA z pewnym opóźnieniem, ale przedstawia wypracowane we wtorek decyzje.

Komentarze (0)

×

Euro po raz pierwszy w historii zostanie rozegrane w nieparzystym roku.

 

Komentarze (0)

×

Lawinowe zmiany w kalendarzu. Tłumaczy Jakub Kwiatkowski z PZPN: - W takim przypadku eliminacje mistrzostw świata rozpoczną się w marcu 2021, czyli terminowo. Jedynie należałoby poszukać nowych dat na spotkania kwalifikacyjne w czerwcu przyszłego roku, ale UEFA przewiduje też termin sierpniowy - mówi portalowi WP SportoweFakty.

 

  

 

Komentarze (0)

×