Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew BoniekAgencja Gazeta / Jakub Orzechowski / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

"Podbijamy tyle razy, ile mamy lat". Zbigniew Boniek zaimponował Krzysztofowi Piątkowi

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Prezes PZPN Zbigniew Boniek niedawno świętował swoje 64. urodziny. Były piłkarz w półbutach i w wąskim korytarzu podjął się trudnego zadania podbijania piłki. - Techniki się nie zapomina - skomentował Krzysztof Piątek.

"W butach w wąskim korytarzu... to wcale nie takie proste. Podbijamy tyle razy, ile mamy lat. Czekam na tych, co mają 65 urodziny. 3... 2... 1" - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek.

Prezes PZPN na zamieszczonym filmie podbija piłkę i trzeba przyznać, że robi to znakomicie. 64 podbić szybko stało się faktem. 3 marca Boniek świętował swoje 64. urodziny i prawdopodobnie właśnie z tego powodu zrodził się pomysł na nagranie.

Swoim pokazem Boniek zaimponował Twitterowiczom. - Ja skończyłem na 12 odbiciach niestety (czyli mam 12 lat?), ale "grałem" tylko w juniorach Marymontu, nie w Widzewie, Juve, Romie i na mundialach jak Pan Prezes - skomentował Michał Listkiewicz.

Głos w sprawie zabrał też napastnik reprezentacji Polski i Herthy Berlin, Krzysztof Piątek. - Techniki się nie zapomina - skomentował na Twitterze kadrowicz Jerzego Brzęczka.

Zobacz:
Transfery. La Liga. Lewandowski: CR7 i Ramos chcieli mnie w Realu Madryt
Koronawirus. Bundesliga. Rafał Gikiewicz zrzekł się części zarobków

ZOBACZ WIDEO Koronawirus. Ciężka sytuacja klubów sportowych. "Ratunkiem może być wprowadzenie odpowiednich przepisów"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL