Najnowsze Wyniki/Kalendarz
MIkel Arteta Getty Images / Stuart MacFarlane/Arsenal FC / Na zdjęciu: MIkel Arteta

Koronawirus. Premier League. Dobre wieści ws. Mikela Artety. Trener Arsenalu czuje się coraz lepiej

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Mikel Arteta powoli dochodzi do siebie, po tym jak zdiagnozowano u niego zarażenie koronawirusem. W czwartek Arsenal wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że szkoleniowiec czuje się coraz lepiej.

12 marca kierownictwo Arsenalu poinformowało, że Mikel Arteta otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Sztab klubu oraz zawodnicy zostali od razu poddani kwarantannie.

Zaledwie tydzień później z Londynu napłynęły dobre informacje. Szkoleniowiec klubu powoli dochodzi do siebie, zapewnił także, że jego samopoczucie jest coraz lepsze.

"Wielu pracowników, w tym Mikel (Arteta - dop. MK) i pierwsza drużyna, izolują się w swoich domach. Z przyjemnością informujemy, że Mikel czuje się znacznie lepiej. Jest w dobrym nastroju, regularnie rozmawia z piłkarzami" - przekazano w oświadczeniu wydanym przez Arsenal FC.

W związku z zagrożeniem koronawirusem biura klubowe zostały zamknięte, a pracownicy przeszli na pracę zdalną. Sklepiki z gadżetami jest tymczasowo zamknięty, zawieszono także wycieczki po stadionie.

Kierownictwo klubu przekazało, że współpracuje z lokalnymi władzami, aby znaleźć sposoby na wsparcie najbardziej potrzebujących grup. Na pomoc liczyć mogą także pracownicy.

Czytaj także:
Rafał Gikiewicz zrzekł się części pieniędzy. "Modelowa postawa!"
Michał Pol: Czerwcowe mecze reprezentacji są bez sensu. Ratujmy kluby! (komentarz)

ZOBACZ WIDEO Koronawirus. Mistrzostwa Europy przełożone! "Nikt nie jest w stanie przewidzieć kiedy piłkarze wybiegną na boiska"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL