Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew BoniekAgencja Gazeta / Michał Łepecki / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

"Mam taką małą podpowiedź". Boniek odpowiedział prezydentowi Dudzie

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Zbigniew Boniek znany jest z tego, że często komentuje bieżące sprawy w mediach społecznościowych. Tym razem prezes PZPN ostrzegł... prezydenta RP!

"Szanowny Panie Prezydencie, odwołując się do naszej znajomości i mojego szacunku do Pana, mam taką małą podpowiedź. Niech Pan uważa na grupę "#Duda2020" na TT, bo robią Panu złą robotę . Stado..... nie wiadomo przez kogo spuszczone. Ukłony i szacunek" - napisał Zbigniew Boniek w czwartek na Twitterze.

Były reprezentant Polski, obecnie prezes PZPN, w ten sposób krytycznie odniósł się do sensu prowadzenia kampanii prezydenckiej przez sztab Andrzeja Dudy w dobie pandemii koronawirusa, które zbiera swoje żniwo na całym świecie. Wybory prezydenckie w Polsce mają się odbyć 10 maja.

Tweet Bońka oburzył internautów. W komentarzach przeważają opinie, że szef PZPN nie powinien publicznie zabierać głosu w sprawach politycznych. Twitterowicze radzą działaczowi, żeby lepiej zajął się klubową piłką nożną.

To nie pierwszy tweet prezesa związku w tematyce wyborczej. "Kwarantanna w całej Europie, epidemia, pandemia i wszystko inne... A u nas jeszcze niektórzy bawią się w wybory... Gratuluję dobrego samopoczucia..." - skrytykował Boniek w swoim kolejnym wpisie na TT.

Zobacz:
"Podbijamy tyle razy, ile mamy lat". Zbigniew Boniek zaimponował Krzysztofowi Piątkowi
Jerzy Brzęczek nie poprowadzi kadry na Euro? Zbigniew Boniek: "To nie czas i miejsce, aby o tym mówić"

ZOBACZ WIDEO Koronawirus. Zbigniew Boniek o zarażeniu Bartosza Bereszyńskiego. "Przechodzi to tak, jak bardzo lekką grypę"

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

×
    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL