Najnowsze Wyniki/Kalendarz
NeymarGetty Images / Chris Brunskill / Na zdjęciu: Neymar

"Ma zapłacić za popełnienie przestępstwa". Wraca sprawa domniemanego gwałtu Neymara

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Prawnik Najili Trindade, która oskarżyła Neymara o gwałt, chce od sądu wyjaśnień ws. opóźnienia w drugiej sprawie przeciwko słynnemu piłkarzowi.

Adwokat Najili Trindade domaga się, żeby 28-letni Neymar odpowiedział za popełnienie przestępstwa - pisze "Mundo Deportivo". Gazeta dowiedziała się, że Cosme Araujo, który reprezentuje w sądzie brazylijską modelkę, złożył wniosek o wyjaśnienie powodów opóźnienia w kolejnym procesie gwiazdora futbolu.

Pod koniec maja 2019 r. Trindade oskarżyła Neymara o gwałt. Sąd umorzył jednak sprawę uznając, że nie ma dowodów na winę zawodnika Paris Saint-Germain. Prawnik kobiety wytoczył wtedy sportowcowi drugą sprawę, zarzucając mu, że prezentując dowody na swoją niewinność bez zgody opublikował wizerunek, intymne nagranie i korespondencję z Trindade.

Do dziś sąd nie wyznaczył jednak terminu sprawy. - Musi zapłacić za przestępstwo związane z publikowaniem intymnych materiałów na temat drugiej osoby bez jej zgody. Obecne zachowanie sądu daje poczucie, że Neymar jest nietykalny - zapowiedział Araujo w rozmowie z magazynem "Veija".

Prawnik twierdzi, że jego klientka od czasu opublikowania w sieci kompromitujących materiałów na swój temat cierpi na zespół lęku panicznego i z tego powodu musi przyjmować leki przeciwdepresyjne.

Zobacz:
Transfery. Media. Neymar podjął kluczową decyzję. Chce wrócić do Barcelony
Nowe informacje ws. rzekomego gwałtu Neymara. Policja potrzebuje więcej czasu

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Piękny gol i wpadka. W Ameryce Południowej nie ma nudy

Komentarze (1):

 • wojciech126 Zgłoś
  Coś mi się zdaje, że Neymar więcej już na boku se nie bzyknie. Teraz każda, nie ważne łatwa czy trudna, będzie twierdziła, że została zgwałcona i tym samym żądać
  Czytaj całość
  wielomilionowych odszkodowań. Wniosek, czas najwyższy się ożenić, to i ręka mu odpocznie.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL