Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Ruchu ChorzówFacebook / Ruch Chorzów / Na zdjęciu: piłkarze Ruchu Chorzów

III liga: kibice i piłkarze Ruchu Chorzów wirtualnie zapełniają stadion

Michał Piegza
Michał Piegza
W najbliższą sobotę Ruch Chorzów w III lidze miał zmierzyć się ze Ślęzą Wrocław. Jak wiadomo mecz nie odbędzie się. Nie przeszkadza to jednak fanom Niebieskich w zakupie biletu na to spotkanie.

Co najmniej do końca kwietnia mecze w polskich ligach nie zostaną wznowione. Kibice Ruchu Chorzów od listopada czekają na spotkanie przy Cichej. Takowe miało odbyć się w nadchodzącą sobotę. Niebiescy mieli podejmować w III lidze Ślęzę Wrocław.

Do potyczki z wiadomych względów nie dojdzie. Klub z Cichej zachęca jednak do zakupu biletów na to spotkanie. "Epidemia koronawirusa sprawia olbrzymie trudności w bieżącym funkcjonowaniu klubów sportowych, także Ruchu. Wasze wsparcie w tym momencie jest dla nas bardzo ważne. Dlatego też wystartowaliśmy z akcją sprzedaży cegiełek – wirtualnych biletów. W zamian otrzymacie maila z pamiątkową grafiką biletu" - poinformował klub na swojej stronie.

Prośba Ruchu Chorzów ma swój odzew. Już kilkuset kibiców zakupiło wirtualne bilety w cenie 10 zł. Wejściówki nabywają również piłkarze i pracownicy klubu.

Czytaj także:
--> Koronawirus. III liga gr. III może zostać podzielona na grupy
--> Koronawirus. Piłkarze Polonii Bytom gotowi na renegocjację umów

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Na początku maja piłkarze w polskich ligach wrócą do rywalizacji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL