Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gianluigi BuffonGetty Images / Daniele Badolato - Juventus FC / Na zdjęciu: Gianluigi Buffon

Transfery. Media: Gianluigi Buffon przedłużył kontrakt z Juventusem Turyn

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Według nieoficjalnych informacji angielskich mediów, Gianluigi Buffon przynajmniej jeszcze o jeden sezon przedłużył kontrakt z Juventusem Turyn.

"Wiele wskazuje na to, że mimo upływu lat Gianluigi Buffon podpisał nową umowę z mistrzem Włoch" - czytamy na portalu goal.com.

Niedawno 42-letni bramkarz przyznał, że czuje się dobrze i nie planuje kończyć kariery (więcej TUTAJ). Czekamy teraz aż bramkarz i działacze Juventusu Turyn potwierdzą przedłużenie obecnej umowy z doświadczonym zawodnikiem. 

Buffon nieprzerwanie reprezentował barwy Starej Damy od 2001 do 2018 roku. Później na jeden sezon podpisał kontrakt z Paris Saint-Germain. Po roku we Francji wrócił jednak do Turynu. Zgodził się na rolę rezerwowego bramkarza, bowiem niekwestionowanym liderem Juventusu między słupkami jest Wojciech Szczęsny.

Z Juventusem Buffon aż dziewięć razy świętował już mistrzostwo Włoch. Pięciokrotnie wygrał Puchar Włoch i sześć razy Superpuchar Włoch. 

Czytaj także: Wojciech Szczęsny najlepszy w całej lidze

ZOBACZ WIDEO Koronawirus. Mistrzostwa Europy przełożone! "Nikt nie jest w stanie przewidzieć kiedy piłkarze wybiegną na boiska"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL