Najnowsze Wyniki/Kalendarz
stadion Ruchu ChorzówWP SportoweFakty / Na zdjęciu: stadion Ruchu Chorzów

Koronawirus: kibice Ruchu Chorzów kupili szpitalowi pralkę i suszarkę

Michał Piegza
Michał Piegza
Kibice Ruchu Chorzów po raz kolejny pokazali, że można na nich liczyć. Fani Niebieskich w krótkim czasie zebrali środki, za które kupiono chorzowskiemu szpitalowi pralkę i suszarkę.

Na kibicach Ruchu Chorzów można polegać. Kilka dni temu organizator sektora rodzinnego na stadionie przy ulicy Cichej 6 Szymon Michałek zaapelował o zbiórkę środków na zakup pralki i suszarki dla ratowników medycznych.

Odzew był natychmiastowy. W kilka dni udało się zebrać całą kwotę. W środę Michałek oficjalnie przekazał zakupione sprzęty szpitalowi specjalistycznemu w Chorzowie. "W imieniu kibiców Ruchu Chorzów miałem dziś zaszczyt przekazać pralkę i suszarkę do Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie. Sprzęt zostanie sygnowany naklejką - Dar kibiców Ruchu. Otrzymaliśmy również podziękowania. Przekazanie odbyło się z uwzględnieniem sytuacji z wirusem" - napisał na Twitterze.

To nie pierwsza akcja fanów Ruchu podczas pandemii koronawirusa. Chorzowscy kibice już od kilku dni pomagają seniorom w zrobieniu zakupów. Więcej o akcji TUTAJ.

Sympatycy Niebieskich nie zapominają o swoim klubie. Trwa wirtualne zapełnianie stadionu na mecz ze Ślęzą Wrocław. Kibice zakupili już 1200 biletów i... zapełnili Trybunę Główną. Rozpoczęła się sprzedaż wejściówek na sektor rodzinny.

Czytaj także:
--> Koronawirus. III liga gr. III może zostać podzielona na grupy

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Sezon 2019/2020 zostanie dokończony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL