Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mikel Arteta Getty Images / Harriet Lander / Na zdjęciu: Mikel Arteta

Koronawirus. Mikel Arteta: Wirus odsuwa świat na bok i zmienia wszystko

Mateusz Domański
Mateusz Domański
- To jest wirus, który odsuwa świat na bok i zmienia wszystko, co w życiu stawiamy na pierwszym miejscu - mówi trener Arsenalu Mikel Arteta, który uporał się z koronawirusem.

Mikel Arteta uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa 12 marca. Od tego czasu przebywał w izolacji i dążył do powrotu do pełni sił. Na szczęście wszystko potoczyło się dobrze i szkoleniowiec Arsenalu wyzdrowiał. Sytuacja, która go spotkała, wzbudziła w nim wiele refleksji. 

- Jesteśmy w świecie, w którym wszystko jest mediami społecznościowymi. Wszystko zamyka się w tekście, który jest przekazywany za pośrednictwem WhatsAppa - stwierdził Hiszpan, cytowany przez portal bbc.com.

Trener zwrócił uwagę na kilka istotnych kwestii. - Jak ważne jest wzajemne dotykanie się, czucie i przytulanie? Tęsknię za bliskością wielu osób, które kocham. Musimy być bardziej otwarci pod kątem emocjonalnym. Musimy sobie mówić to, co czujemy - podkreślił Arteta.

Szkoleniowiec wzywa wszystkich do postępowania według wytycznych. - To jest wirus, który odsuwa świat na bok i zmienia wszystko, co w życiu stawiamy na pierwszym miejscu. Musimy wyciągnąć z tego lekcję - przyznał za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Arsenalu.

Czytaj także:
Juergen Klopp zdradza, jak spędza czas. Zaskakujące wyznanie trenera

Michał Listkiewicz: Powinno być jak w Niemczech

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL