Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robben (z lewej), Lewandowski (nr 9)Getty Images / Matthias Hangst / Na zdjęciu: Robben (z lewej), Lewandowski (nr 9)

Koronawirus. Arjen Robben i Bastian Schweinsteiger trenują z Bayernem Monachium

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Piłkarze Bayernu Monachium na razie trenują przez internet. To jednak sprawiło, że do zespołu dołączyli ich dawni koledzy z drużyny, a mianowicie Arjen Robben i Bastian Schweinsteiger.

Z ostatnich informacji wynika, że niemiecka Bundesliga najwcześniej wróci do gry w maju. Pandemia koronawirusa zmusiła kluby do zawieszenia działalności. W Bayernie Monachium uznali, że dobrym rozwiązaniem będą treningi online.

Robert Lewandowski wraz z kolegami łączą się za pomocą komunikatorów z trenerami od przygotowania fizycznego. Następnie wszyscy wykonują zlecane im ćwiczenia.

Treningi online sprawiły, że dołączyli do nich dwaj byli już zawodnicy Bayernu. Najpierw pojawił się Bastian Schweinsteiger, a potem Arjen Robben. Pierwszy z nich uwiecznił ten moment na Twitterze, gdzie widać, że jego obecność wywołała dużą euforię w zespole.

Schweinsteiger zakończył profesjonalną karierę w ubiegłym roku, gdy grał w Chicago Fire. Z kolei Robben latem 2019 roku nie przedłużył kontraktu z Bawarczykami i także odszedł z futbolu.

Koronawirus. Bundesliga. Piłkarze Bayernu zgodzili się na obniżkę pensji >>

Koronawirus w Polsce. Robert Lewandowski pod wrażeniem postawy polskiej służby medycznej >>

ZOBACZ WIDEO: Robert Korzeniowski chwali przełożenie igrzysk. "Decyzja podjęta w trybie pokoju olimpijskiego"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL