Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Oscar (z lewej) i HulkGetty Images / Visual China Group / Na zdjęciu: Oscar (z lewej) i Hulk

Koronawirus. Duże szczęście Hulka i Oscara. Dotarli do Chin w ostatniej chwili

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
O sporym szczęściu mogą mówić Hulk i Oscar. Gracze zespołu Szanghaj SIPG zdecydowali się na powrót do Chin. Na miejscu pojawili się kilkanaście minut przed zamknięciem granic.

W poprzednim tygodniu Chiny zdecydowały się na zamknięcie swoich granic dla obcokrajowców. To kolejny ze środków bezpieczeństwa wprowadzony, aby walczyć z pandemią koronawirusa, która w tym kraju zaczyna ustępować.

Wrócić do Chin postanowili dwaj piłkarze drużyny Szanghaj SIPG - Hulk i Oscar. Pierwszy z nich trafił tam latem 2016 roku, drugi zaledwie sześć miesięcy później.

Piłkarze mogą mówić o dużym szczęściu. Jak poinformowała "Marca", dotarli na miejsce o godz. 23:49 czasu lokalnego, a więc... 11 minut przed zamknięciem granic.

Teraz obaj będą musieli przejść czternastodniową kwarantannę, po której mogą wrócić do życia codziennego. Aktualnie zakłada się, że rozgrywki chińskiej Super League zostaną wznowione w maju.

Czytaj także:
Real Madryt nie boi się pandemii koronawirusa. Klub ma duże rezerwy
Wielkie transfery, które może storpedować pandemia. Kryzys dotknie futbol

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: świetny trening bramkarza na czas koronawirusa. Sam strzelał, sam bronił...Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL