Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rustu RecberGetty Images / Martin Rose/Bongarts / Na zdjęciu: Rustu Recber

Koronawirus. Nowe informacje odnośnie Rustu Recbera

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Żona Rustu Recbera - Isil, zamieściła na Instagramie oświadczenie opisujące stan jej męża. Wynika z niego, że najgorsze już najprawdopodobniej za nim.

"Ostatnie 72 godziny były dla nas ciężkie, mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Dziękuję z głębi serca wszystkim, którzy są z nami" - rozpoczęła wpis Isil Recber. 

Przypomnijmy, w sobotę świat obiegła informacja, że były bramkarz takich klubów jak FC Barcelona czy Fenerbahce Stambuł, a także 120-krotny reprezentant Turcji został zarażony koronawirusem. 

Pierwsze doniesienia nie napawały optymizmem. "Marca" informowała nawet o stanie krytycznym byłego golkipera. Wygląda jednak na to, że najcięższe chwile ma on już za sobą.

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

W dalszej części wpisu kobieta opisuje objawy choroby. Wspomina między innymi o szybkim zapaleniu płuc, osłabieniu, zmęczeniu, przyśpieszonym oddechu, dusznościach, szarych wargach czy nieregularnym pulsie. Podkreśla przy tym, że krytyczne są pierwsze 72 godziny. 

W Turcji dotychczas zostało potwierdzonych ponad 13 tysięcy przypadków zakażeń koronawirusem. Zmarło do tej pory 214 osób, a 243 zostały wyleczone. 

Czytaj także:
Koronawirus. Były prezydent Olympique Marsylia zarażony
PKO Ekstraklasa. Jarosław Mroczek: Obniżka pensji w Pogoni Szczecin przebiega zgodnie z planem

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL