Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jerome BoatengGetty Images / Boris Streubel / Na zdjęciu: Jerome Boateng

Transfery. Bundesliga. Jerome Boateng czeka na ruch działaczy

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Jerome Boateng, który jeszcze kilka miesięcy temu był na wylocie z Bayernu Monachium, dziś ze spokojem czeka na rozwój wypadków. - I tak muszą do mnie przyjść - mówi o możliwości przedłużenia kontraktu.

Po przerwie zimowej Jerome Boateng wrócił do składu Bayernu Monachium i pokazał się z bardzo dobrej strony. Obrońca świetnie przepracował okres przygotowawczy, schudł kilka kilogramów i wysłał sygnał do działaczy, że ciągle może być filarem defensywy Bawarczyków.

Wcześniej - w pierwszej części sezonu - postawa Boatenga była rozczarowaniem, co spowodowało, że pojawiły się spekulacje na temat odejścia 31-latka z Bayernu. Dziś sytuacja jest jednak zupełnie inna, a sam piłkarz nie wyklucza tego, że przedłuży kontrakt z ekipą mistrzów Niemiec.

- Nie muszę odchodzić z Bayernu. Spokojnie czekam na rozwój wypadków. Klub i tak musi do mnie przyjść. Ja ciągle mam ważny kontrakt - zdradził 76-krotny reprezentant Niemiec w rozmowie z portalem kicker.de.

Boateng jest związany umową z Bayernem do końca czerwca 2021 r. Jeśli wypełni kontrakt do końca, to latem 2021 r. będzie mógł odejść za darmo. Obie strony mają jednak jeszcze czas na osiągnięcie porozumienia. Według informacji niemieckich dziennikarzy, doświadczony defensor liczy na to, że przedłuży kontrakt.

Zobacz:
Bundesliga. Wypadek Jerome'a Boatenga na autostradzie. Straty oszacowano na 25 tys. euro
Kontuzja Roberta Lewandowskiego. Jerome Boateng wspiera Polaka

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmBundesligę możesz oglądać na kanałach Eleven Sports w WP Pilot

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL