Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Eddie HoweGetty Images / Robin Jones - AFC Bournemouth / Na zdjęciu: Eddie Howe

Koronawirus. Trener Artura Boruca zgodził się na obniżkę pensji

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Szkoleniowiec AFC Bournemouth, Eddie Howe, jako pierwszy trener z Premier League zdecydował się wyrazić zgodę na obniżkę swojej pensji. Bramkarzem jego zespołu jest Artur Boruc.

Obniżka wynagrodzenia to inicjatywa samego Eddiego Howe'a, za którym poszli inni ludzie ze sztab klubu z Bournemouth - jego asystent Jason Tindall, dyrektor techniczny Richard Hughes i szef klubu Neill Blake.

"Podjęto te środki, aby zabezpieczyć stabilność finansową klubu w tak niepewnym okresie" - można przeczytać na oficjalnej stronie AFC Bournemouth.

Jak na razie nie zapadła oficjalna decyzja angielskiego zespołu odnośnie pensji piłkarzy. Z powodu pandemii koronawirusa nie wiadomo, czy rozgrywki Premier League sezonu 2019/2020 zostaną wznowione. 

W pierwszej połowie marca Artur Boruc i czterech członków sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Bournemouth zostało odizolowanych po pojawieniu się u nich objawów zarażenia COVID-19. 

Czytaj także:
Andreea Hanca. Jak mieszkać w pałacu, gdy na bramie umierają ludzie
Ashley Cole napadnięty we własnym domu. Stracił biżuterię

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy za przykładem trenera AFC Bournemouth powinni pójść inni trenerzy w Premier League?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL