Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arturo Vidal Getty Images / Na zdjęciu: Arturo Vidal

Koronawirus. Arturo Vidal załamany sytuacją w Hiszpanii. "To koszmar, który tylko się pogarsza"

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa wywołuje przerażenie u Arturo Vidala. - To koszmar - powiedział Chilijczyk, który zaangażował się w pomoc Czerwonemu Krzyżowi.

W związku z obowiązkową kwarantanną, Arturo Vidal został w domu i trenuje we własnych czterech ścianach. Robi wszystko, by dbać o swoją formę. Myśli także o rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa. Sytuacja w Hiszpanii jest coraz gorsza. Epidemia sieje spustoszenie w kraju. 

- To wszystko było takie dziwne. Bycie w domu każdego dnia, śledzenie informacji o umierających ludziach. To okropne. Ciągle się martwię i czuję się jak w koszmarze, w którym jest coraz gorzej - powiedział Vidal dla chilijskiej telewizji, a cytuje go dziennik "Marca".

- Naprawdę jestem smutny z tego powodu. Nikt nie wie, kiedy to się skończy. Nigdy nie myślałem, że coś takiego może się wydarzyć - dodał piłkarz, który rozpoczął zbiórkę funduszy na Czerwony Krzyż w Chile. W ten sposób zaangażował się w pomoc w walce z koronawirusem. 

32-latek trenuje w swoim domu dwa razy dziennie. - Wcześniej byłby to tylko raz w domu, a raz w ośrodku treningowym. Nieobecność w klubie jest najtrudniejsza. Nie widzimy się z kolegami z drużyny i nie możemy z nimi dzielić się czymkolwiek - powiedział Vidal.

Czytaj także:
Koronawirus we Włoszech. Serie A ma nowy plan. Treningi mają zostać wznowione w połowie kwietnia
Koronawirus. Finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy mogą zostać rozegrane bez kibiców

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (1):

 • Andrzej Nowicki Zgłoś
  Wirus sprowadzi może ludzi sportu do normalności,tam tylko pieniądze,pieniądze .Ronaldo dochody miliardowe gdzie są granice absurdu i to mi się podoba że coś sprowadzi ich na ziemie
  Czytaj całość
  ,czy oni są innymi z innego świata.Wirus niech trwa jak najdłużej ,żeby wszystkich tych pazernych na kasę wykończył psychicznie jak nie będą mieli dochodów i wirus pokazał ze pieniądze się nie liczą .

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL