Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Lewandowski z nową fryzurąInstagram / RL9 / Na zdjęciu: Robert Lewandowski z nową fryzurą

Bundesliga. Niemcy piszą o Robercie Lewandowskim. "Nosił długie włosy"

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
"Nosił długie włosy, bo jego wzorem do naśladowania była włoska gwiazda Roberto Baggio" - piszą Niemcy o Robercie Lewandowskim.

Niemiecka gazeta "Abendzeitung" rozpoczęła mini-serię na temat dawnego wyglądu piłkarzy Bayernu Monachium. W piątek dziennikarze napisali właśnie o Robercie Lewandowskim.

"O Lewandowskim wiadomo, że nosił długie włosy, jak był małym chłopcem. Jego wzorem do naśladowania była włoska gwiazda Roberto Baggio: pseudonim 'Il Divin Codino' - boski warkocz. Lewy czasami zmieniał kolor grzywki na czerwony" - czytamy w artykule. "Szkoda, że nie zachowały się dowody fryzur" - dodano.

"Abendzeitung" przypomniało również, że Lewandowski w Bayernie miał okres, gdy zafarbował włosy na blond kolor. "Czasami potrzebujesz zmienić coś w swoim życiu" - napisał Lewandowski w listopadzie 2017 roku, gdy pochwalił się nowym kolorem włosów.

"Srebrny lis", jak zaczęto mówić na niego, szybko jednak wrócił do swojego naturalnego koloru włosów. Po ledwie dwóch miesiącach fani znów oglądali "starego Lewandowskiego".

Niemiecka gazeta podsumowała fryzurę z dzieciństwa jako "szaloną".

Zobacz takżeKoronawirus. Reprezentanci specjalnej troski

Zobacz takżeWojciech Szczęsny i Robert Lewandowski w najlepszej jedenastce sezonu

Zobacz wideo: piękny gol LewandowskiegoBundesligę możesz oglądać na kanałach Eleven Sports w WP Pilot

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL