Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jordi CardonerGetty Images / fotopress / Na zdjęciu: Jordi Cardoner

Wiceprezes Barcelony z koronawirusem. Nie ma poważnych objawów

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Trzeci przypadek koronawirusa w klubach sportowych Barcelony. Tym razem pozytywny wynik testu miał Jordi Cardoner, pierwszy wiceprezes piłkarskiej FC Barcelona. Na szczęście nie ma poważnych objawów.

Jordi Cardoner zapewnił dziennikarzy "Mundo Deportivo", że czuje się dobrze i nie ma powikłań. Wiceprezes Barcelony wziął nawet udział w wideokonferencji z innym działaczami klubu na której omawiano sytuację finansową. 

Cardoner jest trzecią osobą z klubów Barcelony u której zdiagnozowano koronawirusa. Wcześniej pozytywny wynik testu mieli Ramon Canal, dyrektor służb medycznych FC Barcelona oraz Josep Antoni Gutierrez, lekarz głównej drużyny piłkarzy ręcznych klubu z Katalonii. 

U lekarzy koronawirus również przebiega w sposób łagodny. Nie ma powikłań. 

Na razie COVID-19 nie wykryto u żadnego sportowca z klubów FC Barcelona. Wszyscy zostali odesłani do domów jeszcze przed 13 marca, gdy Pedro Sanchez, premier Hiszpanii wprowadził stan alarmowy w związku z pandemią koronawirusa. 

Czytaj także:
Luis Suarez o obniżeniu kontraktów. "Jako pierwsi chcieliśmy dogadać się z klubem"
FC Barcelona walczy o transfer Neymara. Antoine Griezmann kartą przetargową

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Piłkarze przeznaczyli fortunę na walkę z epidemią. "Ci wielcy stanęli na wysokości zadania"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL