Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Pep GuardiolaReuters / Andrew Couldridge / Na zdjęciu: Pep Guardiola

Nie żyje mama Pepa Guardioli. Była zakażona koronawirusem

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Smutne informacje dotarły z Barcelony. W wieku 82 lat zmarła Dolors Sala Carrio - mama Pepa Guardioli. Kobieta była zakażona koronawirusem.

Wieści przekazał w poniedziałek około godz. 16:00 Manchester City, klub, w którym obecnie funkcję szkoleniowca pełni Pep Guardiola.

"Rodzina Manchesteru City jest zdruzgotana. W poniedziałek w Barcelonie zmarła matka Pepa Guardioli Dolors Sala Carrio. Chorowała na koronawirusa. Miała 82 lata" - czytamy na stronie klubu.

"Wszyscy związani z klubem przesyłają wyrazy współczucia w tym najbardziej niepokojącym czasie dla Pepa, jego rodziny i wszystkich przyjaciół" - napisali przedstawiciele Manchesteru City na Twitterze.

Dolors Sala Carrio miała czwórkę dzieci - dwie córki i dwóch synów. Pep Guardiola urodził się jako trzeci. Jak poinformowało "The Sun" mieszkała w Santpedor, spokojnej miejscowości w Katalonii, gdzie dorastał Guardiola.

Na całym świecie na COVID-19 zachorowało blisko 1,3 mln osób. W Hiszpanii odnotowano 135 tys. przypadków zachorowań. Do tej pory (stan na 6 kwietnia, godz. 16) zmarło w tym kraju 13 tys. osób.Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (6):

 • Modafi Zgłoś
  Aha ten post skopiowałem, więc usuwajcie do woli. Na zdrowie!
  • Modafi Zgłoś
   @steffen: A jak poradził sobie ten wspaniały i wychwalany zachód przez takich jak Ty który zawsze był na wszystko przygotowany? Czy Francja sobie aż tak super poradziła? Czy może Włosi
   Czytaj całość
   czy też Hiszpanie nie mają problemów? A może WB czy też USA koronawirusa zdusili w zarodku? Może tam u nich nie brakuje maseczek, gumowych rękawiczek, czy też kombinezonów ochronnych? Może w innych państwach granice pozamykano już w styczniu? Może imprezy masowe odwołano już w grudniu, wiedząc co się swięci? Tylko ta głupia Polska zawsze musi robić wszystko na sam koniec? Taki przekaz jest w tvn24?! Może to Polska i nasz rząd a jednak nie władze Madrytu pozwoliły i to WIEDZĄC już, że koronawirus szaleje w tym mieście, na 120tysięczną manifestację feministek w tym miescie?! Może właśnie przez ten marsz, teraz w Hiszpanii mamy to co mamy? O tym też mówią w TVN24, czy może w tej kwesti jest cisza i tylko w kółko napierniczanka na nasz rząd?
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL