Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Przemysław FrankowskiNewspix / Paweł Andrachiewicz / Na zdjęciu: Przemysław Frankowski

Euro 2020. Reprezentacja Polski myśli o mistrzostwach. Miejsce zgrupowania bez zmian

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Nasza reprezentacja planowała przygotowywać się do Euro 2020 w opalenickim hotelu Remes. Mimo przesunięcia turnieju na następny rok, nie zmieniają się założenia związane ze zgrupowaniem w Wielkopolsce.

Reprezentacja Polski miała przebywać w Opalenicy przez ostatnie dwa tygodnie przed Euro 2020. Turniej został przełożony, więc i termin zgrupowania musiał ulec zmianie. Miejsce pozostaje jednak to samo, o czym poinformowała Polska Agencja Prasowa.

To właśnie Hotel Remes był miejscem pobytowym reprezentacji Portugalii w trakcie Euro 2012. Teraz opalenicki ośrodek był już niemal w pełni gotowy na przyjęcie reprezentacji Polski. Niestety, wszystko storpedowała szalejąca pandemia koronwairusa. 

Hotel w Wielkopolsce cieszy się dużą popularnością wśród rozmaitych zespołów. Z usług ośrodka korzystają najlepsze ekipy z ligi polskiej, jak i również zagraniczne drużyny. W Opalenicy są dobre warunki do szlifowania formy, co jest doceniane przez środowisko piłkarskie.

Wirus z Wuhan sparaliżował świat sportu. Przełożono zmagania w ramach Euro 2020 czy igrzyska olimpijskie w Tokio. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój wydarzeń, wierząc, że szybko nadejdą lepsze czasy. Głód emocji u miłośników sportu jest już bez wątpienia bardzo duży.

Czytaj także:
- Vicente del Bosque skrytykował Neymara. "Nie jest dobrym przykładem"

- Twitter zalewają kondolencje dla Guardioli. Przypominany jest piękny gest Hiszpana 

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL