Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Stanisław CzerczesowNewspix / EXPA / Na zdjęciu: Stanisław Czerczesow

"Pokonamy koronawirusa, bo jesteśmy z ZSRR!". Stanisław Czerczesow o walce z pandemią

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Selekcjoner reprezentacji Rosji, Stanisław Czerczesow, za pomocą mediów społecznościowych postanowił podnieść na duchu swoich rodaków. Były trener Legii Warszawa zamieścił zdjęcie w bluzie Związku Radzickiego z krótkim przekazem dla społeczeństwa.

Czerczesow zapewne chciał nawiązać do najlepszych lat w historii Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, kiedy w drugiej połowie XX wieku ZSRR rywalizowało z USA o wpływy na świecie.

"Pokonamy koronawirusa! Jesteśmy ze Związku Radzieckiego!" - napisał Stanisław Czerczesow pod zdjęciem na Instagramie. 

56-latek jest selekcjonerem Sbornej od sierpnia 2016 roku. Podczas mistrzostw świata we własnym kraju, w 2018 roku, doprowadził reprezentację do ćwierćfinału. Czerczesow udanie przebrnął także przez eliminacje do mistrzostw Europy 2021.

W Rosji pandemia koronawirusa przybiera na sile. Zanotowano już niemal 8700 przypadków zakażenia i 63 zgody. Tylko dzisiejszego dnia przybyło ponad 1100 nowych zachorowań.

Czytaj także: "Kompletny nonsens". Szef UEFA ostro o przeniesieniu meczów Ligi Mistrzów na weekendy

Czytaj także: Zbigniew Boniek zaapelował do piłkarzy: Pokażcie, że jesteście gotowi na poświęcenia

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Radosław Majdan szczerze o obniżkach pensji dla piłkarzy. "Sportowcy nie mają wyjścia. Kluby przestały zarabiać"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL